Potreban mi je Visual Basic 2010 FULL

Započeo TheMonk, Decembar 03, 2010, 22:25:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Znaci kao sto u naslovu pise,treba mi Visual Basic 2010 program da bude registrovan,hvala unapred.

Pa visual basic express 2010 ti je besplatan.  ::)


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Decembar 04, 2010, 11:50:25 PRE PODNE
Pa visual basic express 2010 ti je besplatan.  ::)
Pa besplatan je ali neki kazu da taj sa njihovog sajta je demo verzija a i kad napravim projekat i sacuvam ga radi mi sve i kad ugasim komp i opet ga upalim i pokrenem program koji sam napravio,izbaci mi error:



PLEASE HELP ME :)

Cobra 11

ja imam visual c++ 2010 i sve radi.... sumnjam da je to do njihove stranice....

Aj mi daj link od Visual C++ 2010 da probal dal ce mi raditi.Al daj mi link sa kog si ti skino a ne neki drugi... :-*

Citat: [UF]Monk poslato Decembar 04, 2010, 19:17:24 POSLE PODNE
Aj mi daj link od Visual C++ 2010 da probal dal ce mi raditi.Al daj mi link sa kog si ti skino a ne neki drugi... :-*
ae

Citat: mad9dog poslato Decembar 04, 2010, 19:28:56 POSLE PODNE
Citat: [UF]Monk poslato Decembar 04, 2010, 19:17:24 POSLE PODNE
Aj mi daj link od Visual C++ 2010 da probal dal ce mi raditi.Al daj mi link sa kog si ti skino a ne neki drugi... :-*
ae
Sta ti znaci taj komentar "ae"? Sakupljas postove ili?

@Cobra ae daj link ako mozes ::)

Cobra 11

tek sam sada vidio post... evo... ovo ti je original s njihovog sajta.. tamo asm skinuo... i nakon par dana se moras regat da bi ti radio... inace nemoze...
http://www.microsoft.com/express/Downloads/

OMG pa sa tog sajta sam ja skino i kad napravim projekat i hocu da ga pokrenem,izbaci mi ovaj error http://img9.imageshack.us/img9/5207/77566694.png
Al imas serial,mozda mi zato nece? ???

ZicMortal

Citat: mad9dog poslato Decembar 04, 2010, 19:28:56 POSLE PODNE
Citat: [UF]Monk poslato Decembar 04, 2010, 19:17:24 POSLE PODNE
Aj mi daj link od Visual C++ 2010 da probal dal ce mi raditi.Al daj mi link sa kog si ti skino a ne neki drugi... :-*
ae

Smijesan ti sigg :D, previse meksickih sapunica gledas momak :D

@ Ontopic, hajde da i ja ne offtopicarima pa...

Mozda je do onih network framework ...

Cobra 11

jel ides ovako: (( tako nekako treba ic ))    file-new-project onda empty project... i tu das ime... npr. monk onda kad ti se otvori... ides desni klik na source files-add-new item c++ file ( .cpp),onda dolje u imenu pises monk.c ....moras postavit .c mislim da ti je u tome problem... (( MOZDA ))... i onda normalno #include itd itd... trebalo bi radit.... ako nesto ne kuzis reci mi na PM...