Windows 7

Započeo Vilko, Novembar 05, 2010, 11:42:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jel mi moze neko reci nedostatke i ono sto je dobro na win 7? Htjeo bih ga stavit al me zanimaju igrice jel pokrece sve?

Jel mog rezoluciju 1920×1080
Jel more digitalni monitor

I igrice tipa:
COD 2,4
PES 10, 11
Mount & Blade
SAMP
Pawno

ja imam win 7 i zadovoljan sam.. sve sto sam probao moglo je.. svaka igrica moze,naravno ako imas dovoljno jaku masinu :D
ovo za monitor ne vidim razloga zasto ne bi moglo?

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Novembar 05, 2010, 12:04:21 POSLE PODNE
ja imam win 7 i zadovoljan sam.. sve sto sam probao moglo je.. svaka igrica moze,naravno ako imas dovoljno jaku masinu :D
ovo za monitor ne vidim razloga zasto ne bi moglo?

Masinku nisam mogo nac prije 5-6 mjeseci ispod 6000 kuna, i u EuroTradeu naso za 3200 :)

cod2 i cod4 multiplayer ne radi :P
skype: marko.pintaric1 :)

kako ne radi? kod mene sve radi :D

Sve radi isto kao i na XPu, ako je Windows NT 3.0, znaci da je sve isto, nije promjenjeno, tj. verzija windowsa je takva

Rezolucija ti ovisi o monitoru i grafickoj kartici
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

imam dobru rezoluciju i graficku i prejaku za to ali mi ne radi cod2 ni cod4 pise has stopped i tako nes :P
skype: marko.pintaric1 :)

Prejako? Hahaha, nikad nista nemoze biti prejako, bar sto se tice PCeva
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ok skuzio sam iz ovoga da nekima nesto radi nesto ne.. Ugl imam mashinu od kompa od koje mozda vas 3-4 ima jacu.. Ja cu probat stavit win 7 jer ionak moram rusit win pa cemo vidjet :)

Samo mi jos recite postupak instalacije i mozete lockat temu

Imas bas temu u kojoj su to pitali, nedavno, pred 2-3 dana, ne da nekima nesto radi nesto ne, nego sve radi, samo sto neki neznaju slozit
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Evo ja sam pre 3 dana isntal win 7, i sve mi igrice lepo rade, to je kako instaliras i podesis, i odakle skines ;)
A ja imam onako nije los kompjuter i sve lepo radi ;)

Cobra 11

sve radi na win 7...samo sto ja nisam imo aktivaciju pa sam ga moro rusit... :S