Report na cristiane a.k.a Amadeo_Corona

Započeo [UNT] Sergio Logan, Novembar 03, 2010, 22:16:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: ZicMortal poslato Novembar 03, 2010, 23:22:36 POSLE PODNE
Å ta se tiće ovoga... dam se kladit da ti ovaj nije 'hackao' forum a da mu niÅ¡ta nisi napravio. Razlog mora postojati. Idući put pazi koga uvlačiÅ¡ u admin team i pazi kome vjerujeÅ¡. Nema smisla da uvlačiÅ¡ drugi server u nekakvu 'svaÄ'u' jer su onda oba dva servera na gubitku.

Dam se kladiti da si ti van dogadjaja za ovu temu,kakav ba forum procitaj bolje,serveri nisu ni u kakvoj svadji,nesporazum je izmedju mene i louisa.,

ZicMortal

Citat: cristiane poslato Novembar 03, 2010, 23:33:11 POSLE PODNE
Dam se kladiti da si ti van dogadjaja za ovu temu,kakav ba forum procitaj bolje,serveri nisu ni u kakvoj svadji,nesporazum je izmedju mene i louisa.,

Krivo sam pročito il neki Q. Al svejedno znaš na šta sam mislio glede toga. I zašto ste mu to napravili ako je samo došlo do 'nesporazuma'? Nesporazumi se riješavaju sporazumom? :-\

cristiane

Zamisli da si ti na mojim mjestu odes negdje skriptati za server,skriptas skriptas uradis sve i na kraju ti to sve oduzme,sto bi uradio? Sporazumom je ponekad nemoguce rjesiti,al et sad je sve ok,.

Citat: cristiane poslato Novembar 03, 2010, 23:40:11 POSLE PODNE
Zamisli da si ti na mojim mjestu odes negdje skriptati za server,skriptas skriptas uradis sve i na kraju ti to sve oduzme,sto bi uradio? Sporazumom je ponekad nemoguce rjesiti,al et sad je sve ok,.
I onda oces da kazes da se hackanjem sve resava?

ajde dosta spamanja  :D :D jebemu ak sam reko da je sredjeno onda je sredjeno...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Sine sta si trazio to si i dobio,ukrao si mu skriptu za koju se on trudio dugo i sada balavis na topicu reklamacije ti si tu doshao i poceo kenjati da je to tvoja skripta i da smo je mi ukrali!!! 8)


Citat: gonss.pwn poslato Novembar 03, 2010, 23:41:11 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Novembar 03, 2010, 23:40:11 POSLE PODNE
Zamisli da si ti na mojim mjestu odes negdje skriptati za server,skriptas skriptas uradis sve i na kraju ti to sve oduzme,sto bi uradio? Sporazumom je ponekad nemoguce rjesiti,al et sad je sve ok,.
I onda oces da kazes da se hackanjem sve resava?
Ne,lik je rekao da je to njegova skripta i prosto je okacio link kako bi nas upropastio---ushao u file zillu oteo skriptu i onda naravno da ce se posvadjati!

A DA VAS JA SVE LIJEPO POBANAM 4EVER????????????????????????????????????????????????????????????????

CITAJTE OVO:
O D J E B I T E   
B A L A V C I   
U
V R T I Ć     
S A   
O V I M     
T E M A M A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prije neki dan si se zaebavao s g. panelom,mislim da je i sad ista stvar u pitanju....

ban 10 dana... ajde dalje, svaki puta povecavam kaznu za 10 dana...

Citat: Dude poslato Novembar 04, 2010, 02:06:06 PRE PODNE
A DA VAS JA SVE LIJEPO POBANAM 4EVER????????????????????????????????????????????????????????????????

CITAJTE OVO:
O D J E B I T E    
B A L A V C I    
U
V R T I Ć    
S A    
O V I M    
T E M A M A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


gasi caps :s

a tema je LOL
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2010, 12:20:52 POSLE PODNE od ¢αяgσ

Lock, jos jedna ovakva tema i taj 'hacker' ce biti banan 4ever!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.