Program za muziku

Započeo DejanNK, Novembar 04, 2010, 21:20:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

e ovako moze li mi neko reci ima li neki program da se pomocu njega moze maci glas iz pjesme  tako da ostane samo muzika.
neznam kako da objasnim  ::)
nadam se da me je neko shvatio  :-\

BearShare imaš svakakve muzike.

On misli odvojit zvuk pjevača od zvuka pjesme a ne gdje da skida pjesme. I treba mu program za to.
Ja ti ne znam nikakav takav program.




ee vako udi na youtube nadi pjesumu koju oces i onda kopiraj link...te  udi na stranicu video2mp3 i kopiraj link u URL i na kraju convert i to je to..nadam se da sam pomogao!..Al to za pjesme samo s you tube.Tamo ti ima svaka pjesma..:D
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2010, 21:55:18 POSLE PODNE od mafica

Kucaj na Google : IME PJESME matrice  npr. Dubioza Kolektiv Kokuz matrice...Uglavnom to su ti matrice,a imas i Karaoke programe,oni ti ispustaju samo zvuk i im as mogucnost ti pjevati,ako si to mislio onda progooglaj Karaoke program !..Ja sam nasao ovo,i neke sam od ovih na spisku koristio i radili su odlicno,evo link : http://www.download.ba/karaoke-applications-296.html ,btw : nemoj misliti da je to download,nego tu imas sajt,lista karaoke informacije i download link,isplati se da kliknes ako trazis to ! :)
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2010, 21:59:20 POSLE PODNE od [MRP] Boscorelli

Citat: [MRP] Boscorelli poslato Novembar 04, 2010, 21:58:22 POSLE PODNE
Kucaj na Google : IME PJESME matrice  npr. Dubioza Kolektiv Kokuz matrice...Uglavnom to su ti matrice,a imas i Karaoke programe,oni ti ispustaju samo zvuk i im as mogucnost ti pjevati,ako si to mislio onda progooglaj Karaoke program !..Ja sam nasao ovo,i neke sam od ovih na spisku koristio i radili su odlicno,evo link : http://www.download.ba/karaoke-applications-296.html
xD il ste [cenzura]* ili hocete da nabijete postove lik HOCE da odvoji MUZIKU od PJESME...da se necuje GLAS nego samo zvuk MUZIKE,bass,kick, i onda sranj*...ja sam ti tu gore sve objasnio...


EDIT:ee vako udi na youtube nadi pjesumu koju oces i onda kopiraj link...te  udi na stranicu video2mp3 i kopiraj link u URL i na kraju convert i to je to..nadam se da sam pomogao!..Al to za pjesme samo s you tube.Tamo ti ima svaka pjesma..
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2010, 22:00:27 POSLE PODNE od mafica

Citat: mafica poslato Novembar 04, 2010, 21:59:45 POSLE PODNE
Citat: [MRP] Boscorelli poslato Novembar 04, 2010, 21:58:22 POSLE PODNE
Kucaj na Google : IME PJESME matrice  npr. Dubioza Kolektiv Kokuz matrice...Uglavnom to su ti matrice,a imas i Karaoke programe,oni ti ispustaju samo zvuk i im as mogucnost ti pjevati,ako si to mislio onda progooglaj Karaoke program !..Ja sam nasao ovo,i neke sam od ovih na spisku koristio i radili su odlicno,evo link : http://www.download.ba/karaoke-applications-296.html
xD il ste [cenzura]* ili hocete da nabijete postove lik HOCE da odvoji MUZIKU od PJESME...da se necuje GLAS nego samo zvuk MUZIKE,bass,kick, i onda sranj*...ja sam ti tu gore sve objasnio...

omG,matrice ti i jesu samo zvuk,a karaoke ti daje isto samo zvuk pjesme,a mozes i pjevati,jer sam takav program i koristio ! Ti se ne javljaj,ovome gore decku treba pomoc ,jer sam i ja isto ovako jednom trazio bio

Citat: [MRP] Boscorelli poslato Novembar 04, 2010, 22:01:11 POSLE PODNE
omG,matrice ti i jesu samo zvuk,a karaoke ti daje isto samo zvuk pjesme,a mozes i pjevati,jer sam takav program i koristio ! Ti se ne javljaj,ovome gore decku treba pomoc ,jer sam i ja isto ovako jednom trazio bio
a sta je to matricE?