Pomoc | Kompjuter....

Započeo Edin, Novembar 03, 2010, 19:54:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Omg Omg .... Stalno nekakvi problemi sa mnom xD.... Ovako ne kontam ... Kompjuter mi negdje gubi  memoriju. Imam 280 GB HD-a i nemam nista skoro instalirano na kompu sve sam obrisao /uninstal/ ... ( nemam cak ni Microsoft Word ) xD i imam samo 11 GB slobodno memorije ... a nezz na cemu je ostalo potroseno. Sve sam pokusao. Cak sam obrisao one foldere koji ostanu u My Computer /C / Program files .... i znaci komplet je sve obrisano sa kompjutera i imam samo 11 GB slobodno.... Do cega moze biti .. ?? a i da napomenem koristim windows xp /sp 2 ... i imam parcelu odnosno jedan disk D od 59 GB .... Aj razumijem to ali gdje je ostatak memorije ???
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Pa sta imas na destopu i sve sto si skinuo ti zauzima memoriju xD

Citat: gonss.pwn poslato Novembar 03, 2010, 19:56:04 POSLE PODNE
Pa sta imas na destopu i sve sto si skinuo ti zauzima memoriju xD
Ovako sve sam pobrisao i sa desktopa i imam skinut samo gta 4 i plus sam ga prebacio na parcelu odnosno lokal disk d i obrisao ga iz mojih dokumenata u onom folderu download. i sad je taj folder potuno prazan... Jbt nemam ni jedne igrice instalirane i S.A i COD i sve pobriso .... Znaci na desktopu nema ni jedne mape niti u mojim dokumentima i slicno gdje bi moglo stajati .... itd...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Mozda imas unused mjesto na HDDu, kod bootanja si to krivo nes mozda..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ee mozes objasniti sta je to unused ??? .... cuo sam za to vise puta ...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Ako imas vise acca na kompu i obrisao si na jednom ostaje ti to na prvom

Unused, neiskoristeni prostor HDDa..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

malo sam googlao i otkrio za System Restore bio je ukljucen na my computeru i sad sam ga ugasio i vratio mi samo 5 GB. Dalje nemam vise acc-ova na kompu.... Vidio sam negdje da kad raspakujemo neki .rar datoteku i ona se spremi negdje u dokumentima i da ona zauzima a ja jesam jedno deset puta raspakovao gta 4 pa me zanima gdje bi to moglo biti ... ???
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!