Zagreb Mafia RP(NOVO DOBA RP SERVERA)

Započeo Zicka3102, Novembar 03, 2010, 13:44:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Pa dobro sam neka on traži :D, naći će još veću neznalicu od samoga sebe.

Isto tako ponavljam. Ja sam takav, ako sam realan to nije vaš problem. Za ove glu*posti 'nezelim ti srecu' ovo ono... nemam komentara, ja svakome kažem šta ga ide, ako je to tvoj problem idi žali se upravi za vodovod.

Brate platiÅ¡ meni 25â,¬ ja ti uradim Site, forum, dobijeÅ¡ Hosting na 1G i .com domenu  8)

Nema Ä'abe ni kod stare babe znaÅ¡  ;)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

ellyxhinko znaj da sam zainteresiran.neznam razmislim pa ti javim.70posto da cu uzet.e da i našo sam tim:)
a ti zic nemoj vrijedati jadne ljude koji samo žele.Ajde molim te samo to.Hvala.

Zicka, za hosting web, game, domenu www.bsp-hosting.com najjeftiniji - najkvalitetniji
Little Devil will burn you


Citat

Žao mi je šta sam realan. Isto tako imam veoma lose iskustvo u vezi traženja nečega ovdje na balkan-sampu. Ja ne pokusavam nista reći, sve šta želim reći to i kažem.


Zic od kada sam tu ti svaku temu kritiziras,na BS ima jako puno dobrih mappera i scrptera,mapper=Jizzy..a ti si samo bojis da nebi neko napravio bolji server od tvoga...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

ZicMortal

Citat: ///Masic poslato Novembar 04, 2010, 23:17:48 POSLE PODNE
Zic od kada sam tu ti svaku temu kritiziras,na BS ima jako puno dobrih mappera i scrptera,mapper=Jizzy..a ti si samo bojis da nebi neko napravio bolji server od tvoga...

Nitko ne kaze da nema, nego ja se bojim da ce se ovome liku javit botovi sa onim žešćim uletima 'ja znam da skriptujem, promoviraj mene ja cu da ti omogucim server' i te glu*posti :D, to mi bas ide jako na zivce, a i ja sam jednom tako prosao kad sam ovdje (na BS) trazio admina.

EDIT: Mozda nisam trebao to pisat u ovoj temi (offtopik radit), ali svi znamo kakvih sve botova ima na BS.
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2010, 00:31:31 PRE PODNE od ZicMortal

To ne znaci da ovdje nema ljudi koji te nece shebat...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

MTA, imam vec neke odlicne mape, tako da
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.