Konkurs za Super Moderatore

Započeo CADILAB, Oktobar 13, 2024, 21:55:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Zbog nedavne neaktivnosti nekih supermoderatora, otvaramo konkurs za nove članove tima. U planu je prijem 1 ili 2 supermoderatora, ovisno o potrebama zajednice.

Tražimo aktivne i proaktivne članove koji dijele našu viziju o održavanju i unapređenju zajednice. Ako ste spremni doprinijeti, molimo Vas da popunite priloženi formular. Prijave su otvorene do sedam dana od objave ovog oglasa. Ne propustite priliku da postanete dio našeg tima!

[color=limegreen][b]Vaše ime:[/b][/color] Vaš odgovor
[color=limegreen][b]Vaše godine:[/b][/color] Vaš odgovor
[color=limegreen][b]Vaše poznavanje foruma (1/10):[/b][/color] Vaš odgovor
[color=limegreen][b]Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije):[/b][/color] Vaš odgovor

Još jednom naglašavam, pažljivo pročitajte zahteve koje sam postavio. Ako verujete da imate potrebne kvalifikacije i entuzijazam, srdačno vas pozivam da se prijavite. Ukoliko niste sigurni ili ne ispunjavate kriterijume, molimo vas da ne trošite svoje vreme i vreme zajednice. Hvala na razumevanju.

color=limegreen]Vaše ime:[/color] Maestro
Vaše godine: 17
Vaše poznavanje foruma (1/10): 8.5
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Skoro sam svaki dan tu mozda nisam aktivan u vidu postova al ispratim sta se desava u toku dana, Novi clan sam na forumu tek oko 9 mjeseci valjda generalno smatram da samom forumu je potreban refresh moderatora i vise aktivnosti i od strane Cadilaba i Super Moderatora zelim i ostalima srecu koji ce postavit konkurs ako ja ne dobijem ili neka dobije Marko Simic ako se konkurise ili srecno onom ko dobije!

Vaše ime: Marko Simic
Vaše godine: 29
Vaše poznavanje foruma (1/10): 9
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Mislim da sam objektivan, aktivan i pomazem duzi vremenski period zajednici sa idejama, pronalazim probleme i pokusavam ih izneti na videlo kako bi se resili.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Vaše ime: Toncikica
Vaše godine: 18
Vaše poznavanje foruma (1/10): Odlicno
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Prvenstveno zbog aktivnosti, svaki dan sam tu, ako nista udjem navecer. Vec sam duze vrijeme ovdje i volio bih doprinjeti forumu dodatno uz ovu poziciju.

Vaše ime: cozmic
Vaše godine: 16
Vaše poznavanje foruma (1/10): 10..
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Aktivnost, ozbiljnost, trud.. Zelio bih doprinjeti forumu, jer sam ovdje od 2017. godine, i skoro svaki dan sam tu..

Vaše ime: Rusic - R'
Vaše godine: 21
Vaše poznavanje foruma (1/10): SMF, IPS sve znam.
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Na ovom forumu sam veeec godinama, i unazad gledam koliko ima trollovanja, i ostalih gluposti. Mislim da bi trebao ovaj forum koliko toliko da se podigne na noge.

Vaše ime: D1NO
Vaše godine: 18
Vaše poznavanje foruma (1/10): 10
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Aktivnost i ozbiljnost, i malo treba dovesti reda na ovom forumu
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

Vaše ime: Milos
Vaše godine: 21
Vaše poznavanje foruma (1/10): 10
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Stari clan koji bi voleo dici na noge forum kao sto je bio pre

Facebook - Klik



Vaše ime: dazer
Vaše godine: 22
Vaše poznavanje foruma (1/10): 10
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): Clan sam foruma vec duzi niz godina, bio sam moderator prije i znam kako stvari funkcioniraju. Aktivan sam, iako ne po postovima, svaki dan udjem pogledam sta ima..

Vaše ime: Grella
Vaše godine: 26
Vaše poznavanje foruma (1/10): 10
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije):  Imam iskustva u moderiranju, što mi omogućava da brzo i objektivno rješavam konflikte i održavam red u skladu s pravilima foruma. Pristupačan sam korisnicima i uvijek spreman pomoći, bilo da se radi o tehničkim pitanjima, savjetima ili usmjeravanju na prave informacije. Aktivno pratim dešavanja na forumu kako bih osigurao da diskusije budu konstruktivne i da se poštuje međusobno uvažavanje.
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Vaše ime: D3J@|\|
Vaše godine: 30
Vaše poznavanje foruma (1/10): 30
Zašto baš Vas da izaberemo? (opsirnije): OD 2012 clan foruma,bio vec moderator,planiram se malo vise aktivirati u narednom periodu na forumu