Informacije o SA:MP

Započeo [CH]Lenon, Jun 15, 2015, 20:00:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Informacije o SA:MP i nešto o njemu.

SA:MP je besplatni masivni multiplayer mod za Rockstarovu igru Grand Theft Auto: San Andreas.
Posljednja verzija SA:MP klijenta je SA-MP 0.3.7-R5.
SA:MP Skidate klikom na LINK

Da biste mogli instalirati SA:MP klijent potrebno je da vec imate instaliranu igru Grand Theft Auto: San Andreas v1.00

Instalirao sam SA:MP klijent, sta sad da radim?

Kada instalirate SA:MP klijent, pokrenite ga, on izgleda ovako.
(izgled SA:MP klijenta)

Da dodate IP servera kliknite na sledecu ikonicu:

Nakon toga ce Vam izbaciti maleni prozor gdje trebate da upisete IP adresu servera, nakon toga kliknite OK:

(prozor za dodavanje IP adrese servera)

Nakon sto ste dodali IP adresu servera, potrebno je da unesete Vas nick koji ce biti prikazan na serveru, upisite ga ovdje:

Nakon toga spremni ste za igru, da se povezete na server kliknite na sledecu ikonicu:


Vrste gamemodova

Napoznatije vrste gamemodova su:
Roleplay, Deathmatch i Freeroam.

Roleplay

Roleplay gamemod pruza mogucnost similacije stvarnog zivota, te su jako zanimljivi za igrati.
Na roleplay serverima MORATE postovati roleplay pravila, osnovna roleplay pravila mozete naci ovdje:
KLIK OVDE
tu vam je ponudjeno dosta primera kao i RP pravila, uzivajte uceci.

Deathmatch

Tematika deathmatch moda je da se igraci zabave raznim misijama i dogadjaima  koji imaju za cilj da ubijete drugog igraca. Mozete da osnujete svoj klan te da ratujete protiv drugih klanova. Na deatmatch serverima pokazujete Vasu vjestinu pucanja...

Freeroam

Serveri sa freeroam modom pruzaju igracima da rade sto oni zele, mozete se pucati, utrikivati, prelaziti razne stunt staze, pronalaziti skrivene stvari i td... Meni licno freeroam serveri su najzanimljiviji za igrati i preporucujem svima ovu vrstu gamemoda.

Kako izabrati pravilno ime ?

Ukoliko zelite igrati na roleplay serveru morate imati roleplay nick, nick mora biti u formatu Ime_Prezime, mozete da stavite svoje ime i prezime, mozete ga i izmisliti, na roleplay serverima su obicno zabranjena imena i prezimena poznatih licnosti (glumci, sportisti, pjevaci, politicari i td...), Vas nick NE SMIJE da sadrzi bilo kakav vid reklame, ruznih rijeci, te Vas nick ne smije da bude napisan u potpunosti VELIKIM slovima.

Na deathmatch i freeroam serverima mozete imati nick kakav zelite ali vrede i neka pravila kao i za roleplay nick, a to su da Vas nick NE SMIJE da sadrzi kakav vid reklame i ruzne rijeci.

Made by Lenon & Edited by Maestro
S postovanjem, Balkan Samp Moderator Team 2024.
Poslednja Izmena: Jul 24, 2024, 05:54:15 PRE PODNE od MaEsTrOo

updated, 24.04.2019.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Update 5.24.2021
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Update 27.5.2024, Promjene: Updatean link za skidanje SA-MP Launchera, Updatean Link za Roleplay Pravila, Popravljeno par gramatickih gresaka.