Savet oko mape.

Započeo Rooy, Februar 16, 2024, 20:31:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pitanje/savjet: Kako da napravim da na odredjenoj mapi skida hp, posto ne skida ??
Opširnije: Kreirao sam mapu za box match, ali ne skida hp dok stojim na mapi kada se udaramo rukama, ali oruzijem skida ??
Sancy!

Kako ti mislis da mi znamo zasto ti ne skida HP ako ni sam ne znas sta si radio po modu ili sta ima u njemu??? Mislim da si izolirao problem na neki deo koda pa da si poslao i rekao da ne vidis zasto ali da si siguran da je do tog djela, pa bi pogledao makar, a ovako jedino Vangu da pitas...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Bit Frosty poslato Februar 16, 2024, 20:35:42 POSLE PODNE
Kako ti mislis da mi znamo zasto ti ne skida HP ako ni sam ne znas sta si radio po modu ili sta ima u njemu??? Mislim da si izolirao problem na neki deo koda pa da si poslao i rekao da ne vidis zasto ali da si siguran da je do tog djela, pa bi pogledao makar, a ovako jedino Vangu da pitas...
Samo na delu mape koji je mapan, u skripti to jest modu nista nije radjeno da bi sprecilo skidanje hp, mozda su no colision objects ?
Sancy!

Citat: Rooy poslato Februar 16, 2024, 20:53:48 POSLE PODNE
Samo na delu mape koji je mapan, u skripti to jest modu nista nije radjeno da bi sprecilo skidanje hp, mozda su no colision objects ?
Mozda ubacis mapu u bare mod koji dodje uz samp pa probas? Tamo ce raditi 100%
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Ukoliko imas no-punch sistem, napravi samo proveru za radius igraca na toj box mapi i postavi no-punch na nulu.

Takodje u drugom nekom slucaju pretrazi "fist" i pogledaj da li stoji da ne skida hp il nesto slicno.