Skripta Underpoint + windows 11

Započeo X-Skyz, Januar 23, 2024, 23:37:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Opis problema: ubagovan gamemode, na windows 10 radilo sve bez problema, medjutim na win 11 ne radi nikako.
Slika: nije potrebna jer je server zbagan, i to moj gamemode na kojem sam se ucio, u pitanju je underpoint skripta.
Problem/Code: recimo ova komanda mi ne radi, /avozilo i ne ocitava doslovno nista
Dodatno: Dakle, skripta je sva radila bez problema na windows 10 originalnom sistemu i sve funkcioniše. Skinuo mode preko mediafire gdje sam svoj rad sacuvao online i te sam skinuo isti i totalno je zbagovano. Doslovno preko samp-server prikazuje neka dodatna ocitavanja skripte gdje mi na windows 10 nije ocitavalo. Doslovno pojma nemam šta se dešava sa skriptom. Ima i ovaj problem, dakle server na windows 10 ocitava jednog online igraca ( mene ) dok na windows 11 ne ocitava uopste online igrace a ja pokrenuo kucni host i na serveru i ne ocitava skoro 90% gamemode.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Još par informacija, prije mi je skripta pawno compile za manje od 20ak sekundi i sve funkcionira, dok sada potraje preko 1-2 minute. Nije mi ovo jasno ista, iako se mozda ovo cini kao lagani fix ja se sa ovim susrecem prvi put.
Pawno Code: ... ne znam kako aktivirati ovo na forumu pawno code da se klikne na isti
YCMD:avozilo(playerid, params[],help)
{
    #pragma unused help
    if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,"Paris Gaming| "CRVENA"Moras se ulogovati da bi koristio ovu komandu!");
    if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) return SCM(playerid,-1,"Paris Gaming| "CRVENA"Ne mozete koristiti ovu komandu dok ste u vozilu.");
   if(PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
   {
       if(AdminDuty[playerid] == 0 && GMDuty[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""CRVENA"Paris Gaming| "SIVA"Nisi Admin/Gamemaster na duznosti!");
      if(GetPVarInt(playerid, "stvorioavozilo") == 0) ShowModelSelectionMenu(playerid, vozilolist, "Adm Vozila");
      else if(GetPVarInt(playerid, "stvorioavozilo") == 1)
      {
         DestroyVehicle(adminvozilo[playerid]);
         Delete3DTextLabel(avehl[playerid]);
         adminvozilo[playerid] = -1;
         SetPVarInt(playerid, "stvorioavozilo", 0);
         SCM(playerid,-1,"INFO | "ZUTA"Unistili ste Admin & GM Vozilo.");
      }
   }
   else return SCM(playerid,-1,""ZUTA"Paris Gaming| "SIVA"Samo STAFF.");
   return 1;
}
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

//glup sam.
fixano.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa