[POMOC] public

Započeo [BC]spiele, Oktobar 28, 2010, 21:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dakle ime teme ne govori puno,da malo objasnim treba mi pomoc oko posla,dakle ja sma napravio posao i sve normalno ali imam 2 erroera dakle nakon sta igrac stane na 1 cp pokrne mu se timer a doli na dnu skripte se nalazi ta 2 errora pogledajte.
public VozacAutobusa()
{
    TogglePlayerControllable(playerid, 1);
    SendClientMessage(playerid,COLOR_GREEN,"Svi putnici su usli u autobus mozete nastavit putovanje");
    return 1;
}



i evo errori.
C:\Users\Bill Gates\Desktop\BC novi gamemod\gamemodes\bc.pwn(34893) : error 017: undefined symbol "playerid"
C:\Users\Bill Gates\Desktop\BC novi gamemod\gamemodes\bc.pwn(34894) : error 017: undefined symbol "playerid"

pokusao sam stavljat    i  ,   playerid      ,    playa          alii na svaki pokaze iste orore samo umjesto playerid  stavi npr  i


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

Na vrh skripte:

forward VozacAutobusa(playerid);



onda umjesto tvoga, stavi ovo:

public VozacAutobusa(playerid)



i tamo di ti je timer:

SetTimer("VozacAutobusa",broj,false);

Zamijeni s ovim:

new bm = VozacAutobusa(playerid);
SetTimer(bm,milisekunde,false);



Evo rjesio sam ali na malo drukciji nacin samo doli u na dnu sam promjenio ovako.
public VozacAutobusa()
{
    for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)
{
if(IsPlayerConnected(i))
{
            TogglePlayerControllable(i, 1);
            SendClientMessage(i,COLOR_GREEN,"Svi putnici su usli u autobus mozete nastavit putovanje");
        }
}
}


po mom misljenju je ovako jednostavnije  :)


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

BloodMaster: da nije mozda SetTimerEx ?

spiele: Sad si napravio da kad ti se pokrene timer ... unfreezat ce sve igrace na serveru i svima ce poslat poruku da su usli u autobus ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !