[POMOC]Eror

Započeo Nxidza, Oktobar 27, 2010, 15:49:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovako,hteo bih vas pitati ako znate sta je..poceo sam da prevodim gm i preveo delimicno pola i ja da pogledam dali ima erora i pojavi mi se 1eror i ne mogu da nadjem gresku,evo kako izgleda


CitatC:\Documents and Settings\EX\My Documents\BALKAN GENERATION RP BY NXIDZA!\gamemodes\xokrp.pwn(39382) : error 037: invalid string (possibly non-terminated string)
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

ako mzoete da mi pomognete bio bih vam zahvalan

cristiane



cristiane

Omg pa znas sta je linija,udjes u skriptu tu koju si prevodio stisni ctrl+g i upisi 39382 kad ti pronadje liniju,kopiraj i postaj ovdje

Citat: cristiane poslato Oktobar 27, 2010, 16:18:21 POSLE PODNE
Omg pa znas sta je linija,udjes u skriptu tu koju si prevodio stisni ctrl+g i upisi 39382 kad ti pronadje liniju,kopiraj i postaj ovdje


SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD6, "  );
return 1;
}



Eto

cristiane

Fali  ti text postaj cjelu komandu sa te linije,da viidim o kojoj komandi se radi

Citat: cristiane poslato Oktobar 27, 2010, 16:58:05 POSLE PODNE
Fali  ti text postaj cjelu komandu sa te linije,da viidim o kojoj komandi se radi

Pise samo to,a ja mislim da se radi o health ono kada zelish da uradis /upgrade pa akd ti pise da je to maximum...:S

Umjesto toga stavi ovo:

SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD6," ");
return 1;
}

TOOOOOOOOOO Uradjeno,hvala vam obojici,blood tebi posebno ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2010, 17:21:05 POSLE PODNE od Nxidza

cristiane, Å¡to pričaÅ¡ kad ne znaÅ¡, na prvi pogled sam vidio da mu fali  "   ...

lock.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265