zap-hosting.com

Započeo letecitanjur, Oktobar 19, 2024, 16:37:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv firme: Zap Hosting
Kvaliteta usluge: Ja kod njih imam trenutno samo test server, testirao sam sa raznim metodama da opteretim server i uspjesno je sve odradio, od prvog dana nije bilo niti jednom da je hosting/server pao.
Support im je jako kvalitetan te brzo odgovara, Ja sam ih morao kontaktirati u noci 1:30 jer imao problem sa pluginima pa ih kontaktirao, i kroz 10 minuta mi odgovorili te rijesili problem. Ucestalo imaju GIVEAWAY-ove na discordu, evo ja skupio 12 eura ( zip coinsa ) u 2 tijedna, sta mi pokriva jos dodatni mjesec za server.

Jucer su bas na twitchu davali po 1 euro,2 eura ( vouchere ) te 2x po 50 eura jednom sretniku koji se izvlacio na discordu.
Web site radi jako fluidno i brzo,nema bugova, game panel pun informacija i jako je jednostavan.
Cijene:Sta se cijena tice, nisu najeftiniji ali nisu niti najskuplji, zlatna sredina su jer nude jako kvalitetne usluge te najbitnije jako im je brz support i rado ce vam pomoci i van njihovih obaveza ( primjera ima na discordu,a evo i mene iznenadilo. mene je iz supporta trazio link plugina ColAndreasa jer me je on zezao i da vidi u cemu je problem, medutim bila moja greska jer krivo nazvao jedan file i nije plugin mogao ucitat)

Sta se tice SA:MP servera:
cijena za 100 slotova ( 2GB RAM, SSD, 2.0-3.4 GHz, DDR3/4 memory ): 8.41 eura
ali sa time da uvijek ima vauchera kojih mozete iskoristiti, i kroz mjesec ce te sigurno sakupit minimalno 5-10 eura u ZIP coinsima tako da ce ispast jeftinije.
(Mozete uzeti jos dodatni RAM ako vam je potreban)

Imaju i servere za ostale igrice tipa minecraft,fivem,rusd itd. nude i web hosting usluge, teamspeak3..

Narudzba:https://zap-hosting.com/zabalkansampforum
Kontakt:[email protected]
Sajt/Forum: zap-hosting.com

Ukoliko zelite 20% popusta, bio bi vam zahvalan da iskoristite moj voucher kod: imajustalone-a-8888 Hvala :)
Poslednja Izmena: Oktobar 19, 2024, 17:51:34 POSLE PODNE od daddyDOT