4it - Basic Design

Započeo 4tfn., Maj 27, 2023, 01:33:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime rada:4it
Slike rada: https://i.imgur.com/P13TQuQ.png (HD)
Opis rada: Krenuo sam raditi iz zabave i volje, barem iskoristiti vreme..Na stranici postoje aktivni kruzici koji plutaju



Poslednja Izmena: Maj 27, 2023, 01:35:19 PRE PODNE od 4tfn.


Nisam previse strucan da ti kazem sve nedostatke, ali onoliko koliko znam, rekao bih da ti je prevelik spacing izmedju ikonica.

Lijep dizajn, imaš spacing koji trebao si riješiti što je ogroman, ostatak je sve okej. Imaš dobar odabir boja i fino prezentirano sve u svemu. Mogao si dodati border okolo bijele boje ili u stock kreirati tipa da stoji na zidu tako nešto, realističnije, freepik pola toga ima.

Nije lose
"The way to get started is to quit talking and begin doing."

Odlicno je - ima detalja za sredit naravno ali fino ipak


Citat: Galardo poslato Maj 27, 2023, 07:23:16 PRE PODNE
Nisam previse strucan da ti kazem sve nedostatke, ali onoliko koliko znam, rekao bih da ti je prevelik spacing izmedju ikonica.
Manji je razmak izmedju njih samo sam ja kada sam skrinao smanjio view stranice pa se to prosirilo

Citat: realnaith poslato Maj 27, 2023, 09:01:48 PRE PODNE
Odlicno je - ima detalja za sredit naravno ali fino ipak
Hvala, znaci svako misljenje.

Citat: Maid Corbic poslato Maj 27, 2023, 07:48:52 PRE PODNE
Lijep dizajn, imaš spacing koji trebao si riješiti što je ogroman, ostatak je sve okej. Imaš dobar odabir boja i fino prezentirano sve u svemu. Mogao si dodati border okolo bijele boje ili u stock kreirati tipa da stoji na zidu tako nešto, realističnije, freepik pola toga ima.
Da se sporazumemo donekle, kada hoverujes na about, work,contact imaju zasebne strane u stranici kao listovi, zbog toga i postoji previse mesta, da ne bude prenatrpano

Po slici ne mogu najbolje da vidim ali cini mi se da si ubo i spacing i velicinu fontova i sve. Srecno dalje. Inace kad objavljujes ovako nesto interaktivno ili da imaju neke animacije, onda mozes da snimis video i pretvoris  u gif, cisto da bolje docara sve.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Sniffie White poslato Maj 27, 2023, 11:16:50 PRE PODNE
Po slici ne mogu najbolje da vidim ali cini mi se da si ubo i spacing i velicinu fontova i sve. Srecno dalje. Inace kad objavljujes ovako nesto interaktivno ili da imaju neke animacije, onda mozes da snimis video i pretvoris  u gif, cisto da bolje docara sve.
sto kazem i njima, spacing je dobar samo sam ja smanjio stranu da bi mi clean izgledalo to sve, hvala ti za lepe reci, i da.. probacu to sa gifom