Pomoc oko MTA

Započeo Chec, Jul 31, 2010, 14:06:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Molim vas... mozda sam se zabunio za temu, nemojte je obrisat nego je premjestite... ali kontam da j etu dobro mijesto

dakle ukonto sam pocet skriptat i tak smo ja i prijatelj napravili kucni mali server... i preko hamachia se spijo itd itd... bla bla.. . nebitno... nego

cito sam da preko MTA se moze skriptat i uso sam u program super se zabavio i sve naroko svega... i sad, stisnem ja SAVE... i sad kak po (TUT-u) gledam kaze da mi to mora stajat u MTA San Andreas\mods\map_editor\maps
ja sad odem tamo, udjem u MTA, odem u Mods... kad tamo imam samo DEATHMATCH.... di on to meni spremi ....

POMOZITE MI CIM PRIJE (nabrijali smo se na server , a nemocni smo)

i sad bi mi trebali to kao sto dobijemo saveano ubaciti tu http://gtamap.delux-host.com/converter/ da nam on to prebaci u text za PAWNO ako sam dobro shvatio i to da ubacimo na server, znaci

ali sam nasao nesto tobože slicno tome, neki file koji je kao savean, al u sasvim nekoj drugoj mapi... i u njemu pise
<meta>
  <info gamemodes="deathmatch" type="map" name="Moja mapa" author="Chec" version="1.0.0" description="super kul" />
  <map src="chec123.map" dimension="0" />
- <settings>
  <setting name="#maxplayers" value="[ 128 ]" />
  <setting name="#respawn_time" value="[ 10 ]" />
  <setting name="#gamespeed" value="[ 1 ]" />
  <setting name="#frag_limit" value="[ 10 ]" />
  <setting name="#minplayers" value="[ 0 ]" />
  <setting name="#spawn_weapons" value="[ "22:100" ]" />
  <setting name="#gravity" value="[ 0.008000 ]" />
  <setting name="#waveheight" value="[ 0 ]" />
  <setting name="#time_limit" value="[ 600 ]" />
  <setting name="#locked_time" value="[ false ]" />
  <setting name="#weather" value="[ 0 ]" />
  <setting name="#time" value="12:0" />
  </settings>
  </meta>

Sad kad to ocu ubaciti u onaj Delux da mi prebaci u pawno kaze mi
Error: No objects found


(imam sumnju dal moram iznad svkog objekta staviti marker il tak nesto da ih on zapamti)....

u molim vas jos jedno pitanje nevezano uz temu (tj ovo ne pripada tu) ima li negdije za skinuti GF (CRO) za samp 0.3... jer mi je taj mod... onako majka... podsjeca me na moje pocetke cro heze :D

Hvala vam lajlijepsa ljubim vas

OMFG KMP FACEPALM...

1. Nemozes skriptati u MTA, samo mapati...
2. Ovo je krivi podforum.
3. Ako ste se nabrijali na server onda nauči engleski.
4. Ide se u X:\Program Files (x86)\MTA San Andreas\server\mods\deathmatch\resources
5. Kakvi vražji marker?
Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 14:12:31 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zabunio si se u vezi izbora borda. Ovo je Offtopik znači sve nevezano za Skriptanje i Programiranje

Correlli

Citat: Napoleon poslato Jul 31, 2010, 14:16:37 POSLE PODNE
Zabunio si se u vezi izbora borda. Ovo je Offtopik znači sve nevezano za Skriptanje i Programiranje

Temu sam premjestio iz "Razgovor u vezi PAWN-skriptanja" pod-foruma u ovaj pod-forum, jer MTA nije vezan uz skriptanje što znači da je ovaj pod-forum pravi.

 

A gdje ubacimo u server...u koji file...to mene samo muci...jel u filterscripts,scriptfile..mozete mi objasnit malo poslije convertovanja sta radim....

Javite mi u PM!!!



Hvala unaprijed!!!
Poslednja Izmena: Oktobar 25, 2010, 20:47:28 POSLE PODNE od goran

makelele

pa ako si uspio da convertujes svoje objekte onda otvoris svoj mod odes pod gamemods i udjes u svoj mod i nadjes neznam kako se tacno zove tamo gde su ti svi objekti stavljati nesto kao createobject ili tako nesto...
Jos nesto ako hoces stavljati vise objekata preko 200 ili vise moras imati streamer za to!!!


makelele

super,samo ako nesto neznas gledaj Tutorijale i trazi pomoc od clanova BS

Imam jos jedno pitanje...trazio sam na youtube ali tamo samo ima kako se stavlja i to..a pitanje je:jel se moze u MTA Map Editoru namjestit da se objekti krecu...msm na koju stranu da se otvaraju i kako da se otvaraju...


A gdje se onda to stavlja..(kako da se kapije otvaraju i to)

imas tutoriale za kapije sa automatskim zatvaranjem