[POMOC] automobili

Započeo Frile, Oktobar 25, 2010, 21:20:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

editovao sam jedan mod i dodao sam dosta org i kola za tu org, ali sad imam problem kola koja sam dodao da moze da vozi samo odredjena org kada udjem u to auto pise da je on za prodaju i potpuno drugo ime kola pise a treba da ga vozi samo ta org. pa ako zna neko kako to da napravim

public IsAGangCar(carid)
{
if((carid >= 166 && carid <= 167) || (carid >= 100 && carid <= 101) || (carid >= 1590 && carid <= 1607))
{
return 1;
}
return 0;
}

Ove brojeve mijenjas i stavljaas broj auta koje treba da vozi ta banda..da vidis broj tj. model tog auta kucas /oldcar




pa to ja stavim ali mi i dalje pise da je za prodaju


Ja sam imao isti problem, dodaj aute ispod zadnjeg LinkVehicleToInterior(96, 14); tako meni piše i mora ti raditi!

Citat: Pooh poslato Oktobar 25, 2010, 22:47:16 POSLE PODNE
To ti se desava jer si verovatno brisao neka vozila u tom modu. Proveri OnPlayerEnterVehicle i OnPlayerStateChange i ukloni to sto ispisuje da je za prodaju.

Npr.: vozilo za prodaju ima ID 100. Ti sada dodas 15 vozila, i sada imas ukupno 115 vozila, i vozilo 100 je i dalje na prodaju. Ali ako ti obrises nekih drugih 15 automobila sada iz svog moda, opet se vracas na cifru od 100 vozila, ali su se ID-evi naravno pomesali i desava se to sto se tebi desilo.


probao sam naci to ali nidje nepise kola za prodaju nego su sve od org ili su donatorska kola. nisam napomenuo da je mod GF