Westwhile RolePlay

Započeo Ivo#2312, Januar 31, 2023, 18:18:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

                                                                                             Pozdrav svima

Predstavljam vam novi samp server pod imenom Westwhile RolePlay.
Server je osnovan ove godine još početkom Januara.Što se tiče samog moda, on se radi komplet od 0.Još nisam razmišljao
o terminu otvaranja, ali bit ćete obaviješteni na vrijeme i za to.Neću mnogo da duljim, bit će mnogo dobrih sistema na serveru.
Server će se svoditi na tešku razinu RolePlay-a, tako da neće biti mogućnosti da te npr Admini portaju negdje i slično....


Server IP: Imat ćete ga uskoro na discordu
Discord: https://discord.gg/c8M3US8gTj

Za prvi sneek peak sam vam pripremio Login & Register system

Poslednja Izmena: Januar 31, 2023, 18:21:07 POSLE PODNE od Ivo Dev

I jel si odlučio hoće biti Westwild ili Westwhile?

Prvo ti moraš znati šta je roleplay i sve u vezi istog, usavršiti ga, a onda otvarati takve tipove servera. A ti ne da nisi blizu usavršiti ga, nego nemaš blage veze.

Ne treba vrijeme trositi na to, jer se zna da nece uspjeti. Najbolje bi bilo da to vrijeme, volju i znanje iskoristis na vec nekom otvorenom serveru ili koji se treba otvoriti a znas da je dobar i da ce uspjeti. A textdraw i sys su classica nista spec.
- Osnivač, vlasnik, skripter i maper Yugo Roleplay servera.
- Stari Skill Arena igrač (Zivojin_Ciwot, Kike_Mujic, Durex, Ciwot)

SA:MP je sada, samo lijepa uspomena.

Citat: i see death around the corner poslato Januar 31, 2023, 18:24:53 POSLE PODNE
I jel si odlučio hoće biti Westwild ili Westwhile?

Prvo ti moraš znati šta je roleplay i sve u vezi istog, usavršiti ga, a onda otvarati takve tipove servera. A ti ne da nisi blizu usavršiti ga, nego nemaš blage veze.
Ma Westwhile zeznuo sam se

Bit ce isti takvi tdovi samo moram text izmjenit

Moja je greska dok sam pravio tdove izvinjavam se

Citat: Ivo Dev poslato Januar 31, 2023, 18:18:43 POSLE PODNE
                                                                                             Pozdrav svima

Predstavljam vam novi samp server pod imenom Westwhile RolePlay.
Server je osnovan ove godine još početkom Januara.Što se tiče samog moda, on se radi komplet od 0.Još nisam razmišljao
o terminu otvaranja, ali bit ćete obaviješteni na vrijeme i za to.Neću mnogo da duljim, bit će mnogo dobrih sistema na serveru.
Server će se svoditi na tešku razinu RolePlay-a, tako da neće biti mogućnosti da te npr Admini portaju negdje i slično....


Server IP: Imat ćete ga uskoro na discordu
Discord: https://discord.gg/c8M3US8gTj

Za prvi sneek peak sam vam pripremio Login & Register system



BUMP!

Citat: Ciwot poslato Januar 31, 2023, 18:34:42 POSLE PODNE
Ne treba vrijeme trositi na to, jer se zna da nece uspjeti. Najbolje bi bilo da to vrijeme, volju i znanje iskoristis na vec nekom otvorenom serveru ili koji se treba otvoriti a znas da je dobar i da ce uspjeti. A textdraw i sys su classica nista spec.
On nema znanja.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Rex

*

Register System ti je previse obican, probaj da uradis nesto kao sto je na slici. https://imgur.com/a/FA4RipH
U ostalom Srecno.

Citat: Rex poslato Februar 01, 2023, 01:10:27 PRE PODNE
Register System ti je previse obican, probaj da uradis nesto kao sto je na slici. https://imgur.com/a/FA4RipH
U ostalom Srecno.
Bit će mijenjano uskoro,ovo je samo privremeno ovako

Citat: Rex poslato Februar 01, 2023, 01:10:27 PRE PODNE
Register System ti je previse obican, probaj da uradis nesto kao sto je na slici. https://imgur.com/a/FA4RipH
U ostalom Srecno.
Koja je poenta napucavanja nekih tdova za register sasvim je dovoljno kroz dialog.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Paradox West poslato Februar 01, 2023, 10:34:12 PRE PODNE
Koja je poenta napucavanja nekih tdova za register sasvim je dovoljno kroz dialog.
Najjace login/register i tutorijal tdove Yugo Roleplay ima to sam trebao objaviti na forum da pogledate  :D. Ali realno dzabe trosit vrijeme na to, nebitno jeli na tdu ili dialogu.
Poslednja Izmena: Februar 01, 2023, 20:25:42 POSLE PODNE od Ciwot
- Osnivač, vlasnik, skripter i maper Yugo Roleplay servera.
- Stari Skill Arena igrač (Zivojin_Ciwot, Kike_Mujic, Durex, Ciwot)

SA:MP je sada, samo lijepa uspomena.

Citat: Ciwot poslato Februar 01, 2023, 20:23:41 POSLE PODNE
Najjace login/register i tutorijal tdove Yugo Roleplay ima to sam trebao objaviti na forum da pogledate  :D. Ali realno dzabe trosit vrijeme na to, nebitno jeli na tdu ili dialogu.
Upravo tako.
Sve si savršeno rekao od riječi do riječi.
Kapa do poda


postoje width="" i height="" tagovi za slike.. vise vremena ulozeno u edit slika nego u sistem