[Pomoc] Menu za Burg

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Oktobar 23, 2010, 19:58:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Trebao bih jedan menu za burg s dialogom... i da ima vise hrane i pica u tom menu-u.Ako ko ima nek' se javi.Hvala unaprijed

new burg;

if(strcmp(cmd, "/burgmeni", true) == 0)
{
   if(PlayerToPoint(10.0,playerid,376.6681,-67.4362,1001.5078))
   {
           ShowPlayerDialog(playerid, burg, DIALOG_STYLE_LIST, "Burgershoot", "Pizza\nPivo ", "U redu", "Odustani");// dodaj sebi koliko hoces jos :)
       }
       return 1;
   }

zatim sledece


if(dialogid == burg)
{
if(response)
{
           new Float:health;
  if(listitem == 0)
{
GivePlayerMoney(playerid, - 50);
}
if(listitem == 1)
{
GivePlayerMoney(playerid, - 60);
}
}
return 1;
}


Ako imas errora vjerovatno nisam zatvorio zagradu negdje... Vjerovatno ynas gdje sta trebas staviti pa to nisam ni pisao,ako kojim slucajem ne ynas reci pa cu dodati ..
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 20:17:50 POSLE PODNE od ‎(॓_॔) - Čιѕтσ яєкяєαтινησ - (॓_॔)

Zlatan_Ibrahimovic

evo ubacio sam i sve je dobro samo imam problemcic s ovim healthom

CitatD:\server\03br2\gamemodes\braco.pwn(9342) : warning 203: symbol is never used: "health"

a to ti ne treba.obrisi tu liniju.. jedino ako zelis ispod
GivePlayerMoney(playerid, - 60); dodati da dobije HPa ili da ga izgubi,onda ostavi
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 20:31:51 POSLE PODNE od ‎(॓_॔) - Čιѕтσ яєкяєαтινησ - (॓_॔)

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Oktobar 23, 2010, 20:31:22 POSLE PODNE
a to ti ne treba.obrisi tu liniju.. jedino ako zelis ispod
GivePlayerMoney(playerid, - 60); dodati da dobije HPa ili da ga izgubi,onda ostavi

Ok thx very much,ovo mi je zaista trebalo  :)

Ako ti jos nesta zatreba obrati mi se na PP .. par dana necu raditi nista na modu,pa tako da cu malo pomagati