Montrey Full

Započeo markosimic, Jul 27, 2022, 23:01:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: choppa100 (livin) poslato Jul 29, 2022, 15:57:24 POSLE PODNE
ne pravim se ja pametan, nego se vi pravite glupi kao ku*ac... a da, ne pravite se

ne mora niko nista pricati o meni, i ne zelim da me zna neko takav kao ti, to mi nista ne znaci..
bas radi ovakve uzdignute dece me nije zanimao samp na balkanu svih ovih godina, a i dosta ljudi koji su pobegli u pravo vreme. Vi ste ovde ostali, ne znate za dalje, ograniceni ste previse, zaostali ste, nikada nista novo necete nauciti ako ostanete ovde i radite isto ovo kao i 99% foruma, cast izuzecima
a sta ja to radim da nikada necu nauciti? Jel to mozda sto da mu rekao da ne spama po temama. Strasno   :D

Citat: .fuck poslato Jul 29, 2022, 16:00:51 POSLE PODNE
a sta ja to radim da nikada necu nauciti? Jel to mozda sto da mu rekao da ne spama po temama. Strasno   :D
nikada neces nauciti da napravis normalan gamemode, roleplay gamemode, textdraw, mapu. To sto inace radis i releasujes na ovom forumu, jer ne znas kako to treba zapravo izgledati jer si zaostao na ovom balkanskom sampu..

Citat: choppa100 (livin) poslato Jul 29, 2022, 16:08:08 POSLE PODNE
nikada neces nauciti da napravis normalan gamemode, roleplay gamemode, textdraw, mapu. To sto inace radis i releasujes na ovom forumu, jer ne znas kako to treba zapravo izgledati jer si zaostao na ovom balkanskom sampu..
dobro je brate skontao sam, da ti imas gram mozga ne bi se prepirao sa mnom na ovom forumu  :D

Citat: NYChustla poslato Jul 29, 2022, 16:13:16 POSLE PODNE
pa jebo ti dan majku, koji kurac ti mislis da si ovdje, a majmuncino mala  ???
prcim li ti rahmetli majku u po picke degeneriku
si ti sad ovde smesan neki ?
@dazer ovaj treba za kovin ocigledno

Citat: .fuck poslato Jul 29, 2022, 16:41:43 POSLE PODNE
dobro je brate skontao sam, da ti imas gram mozga ne bi se prepirao sa mnom na ovom forumu  :D
ne prepirem se, samo hocu da ti kazem da si glup kao ku*ac a pravis se pametan
kada uradis sve ovo sto smo mi uradili u proteklih 15 godina na ovoj modifikaciji, mozes srati koliko zelis

Citat: choppa100 (livin) poslato Jul 29, 2022, 16:44:13 POSLE PODNE
ne prepirem se, samo hocu da ti kazem da si glup kao ku*ac a pravis se pametan
kada uradis sve ovo sto smo mi uradili u proteklih 15 godina na ovoj modifikaciji, mozes srati koliko zelis
jel cujes da pisti nes

@dazer javi nekom da pobanuje sva ova goveda.Nek resavaju PM sta nas boli RAC sto se oni svadjaju.
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

Krecem raditi edit,bice svee toppp ;D



Da se oglasimo po pitanju ovoga, sto se tice moda ovo nije full verzija koju sam radio vec 0.0.4 verzija kao sto pise.
Vi koji se pohvalili rad hvala, za ovog gospodina ne vredi komentarisati sto se seli na svaka 3 dana napusta samp i vraca se :D
Bitno je da je hvatao pohvale za rad a da je vecina stvari cekala na mene :D
Projekat se raspao jer mi se nije bacalo vreme jurio sam kes a ovo mi je bio hobi.
Sad kad sam se preselio ne planiram nastaviti raditi na ovom cudu a full verziju je preuzeo empire od poppya :D
Shit code kako naithan naglasava je po njemu shit jer su fajlovi imenovani na nasem a ne pravilno na engleskom pa misli da je profi developer :D
Eto a vi slobodno pljujte do sutra kako ja nemam znanje i ostala mene to ne pogadja al nemojte se javljati za pomoc onda  :P
Pozdravv
You can find me here
Instagram | Hosting | Github

ulogovao sam se da kazem da je forum i dalje veoma bolestan
hvala

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter