U vezi auta

Započeo Ante_Street, Oktobar 17, 2010, 01:20:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Citat: Ante_Street poslato Oktobar 21, 2010, 03:14:08 PRE PODNE
Ako ti postignes iti dio sto sam ja skinuti cu krunu sa glave,uostalom pise ti gore organizacije(sto ti znas sto je sve novo ubaceno,,,,pisu ti i ovako ....(to ti je znak da ima jos nesto ako neucis jezik svoj),a itd(ti je isti k u r a c samo drugo pakovanje)
...u te tri tocke su svedene komande svakakve i ostale stvari koje sam napravio zato neseri radim na toj skripti vec dugo!!!!! A uostalom sto te boli k u r a c sto sam ja ubacio u ovih 90 %
I onako me nezanimas ti jer ocito nemas pojma o ovom problemu sa autima nego spammas i dizes ljudima zivce.......Ugledaj se na Don-a i nauci nesto mozda dobijes Administratora kad vec imas velik jezik
Ja tebi prigovaram Å¡ta ne dajeÅ¡ creditse tuÄ'im radovima, dam se kladit da na vrhu tog tvog edita i svega toga, da uopće nema creditsa onoga tko je napravio godfather. I naravno da nema, kad creditse sebi pripisujes. Al za cega? Za download? Sramota...

@ šta se tiće Dona, lik ima dosta živaca za vas botove i djecu na ovome forumu. Pa još jednom reci kak ti niko ne pomaže...

I šta se pjeniš koji kur*ac, idi mami psuj doma.

NAS STO VRATI SE TI MAMI.....JER CES POCET PLAKATI!!!!!!
KLINAC STO NASTO NEZNA SKRIPTAT JEDINO AKO JE NEKI GENIJE JER 95 POSTO NJIH NEMA POJMA.....TEK POCMU SA 16-17-18 GOD
PA STO TI MISLIS KOLIKO JA IMAM GODINA BISERU
I DON-A NEUVLACI U OVA SRANJA AKO TI SE KURCI DATI CU TI SVOJU ADERSU...I PLATIT CU TI PUT PA DOĐI DA TE VIDIM

NEZNAM KOJA JE SEMA U TVOJOJ GLAVI ALI POGLEDAJ SI POST PRVI,,,,POCEO SI SE SVAĐAT PRVI A SADA JOS I VRIJEĐAS MENE I MOJU OBITELJ -.-  
DA SAM JA ADMINISTRATOR NAKON PRVOG ONAKVOG POSTA BI DOBIO BAN ILI ZABRANU NA ODREĐENO VRIJEME JER ODGOVARAS NA TEMU O KOJOJ NEMAS POJMA,NEDAJES POMOC KORISNIKU,JOS I VRIJEĐAS TOG KORISNIKA NEZ KOJI TI JE?
Poslednja Izmena: Oktobar 21, 2010, 18:53:05 POSLE PODNE od Ante_Street
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika