JEDAN ERROR

Započeo MaRe[X], Januar 15, 2022, 22:38:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Na nekom modu ima HELPER rank, ali ja zelim da bude GAMEMASTER i sve sam izmenio i sve lepo uklopio ali imam jedan error.

Deo skripte: ERROR:  C:\Users\COMPUTER\Desktop\Ime Servera\gamemodes\IS.pwn(74152) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
Pawn compiler 3.10.4           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): /

Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): https://imgur.com/am7YoMo , ovo je slika 74152 linije gde se nalazi error,
ukratko, evo na ovoj slici kada umesto else if(PlayerInfo[playerid][pGamemaster] >= 1) status = "Helper";[ovo je bilo], ja onda stavim ovo else if(PlayerInfo[playerid][pGamemaster] >= 1) status = "Gamemaster";, i onda izbaci error, a kada stoji "Helper" onda nema errora, kako da stavim "Gamemaster" im error, kako popravim ovo da nema errora
Poslednja Izmena: Januar 18, 2022, 20:50:07 POSLE PODNE od 'xza

Poruka Gamemaster ne moze da stane u string status zbog svoje velicine ( deklarisao si 7 karaktera, Gamemaster koristi vise )

Citat: V01D poslato Januar 15, 2022, 23:02:27 POSLE PODNE
Poruka Gamemaster ne moze da stane u string status zbog svoje velicine ( deklarisao si 7 karaktera, Gamemaster koristi vise )

hvl reseno lock