BalkanikaForum

Započeo TheMonk, Oktobar 10, 2010, 04:06:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-BalkanikaForum-

*Ako vam treba neka pomoc oko racunara,obratite se nama i mi cemo vam pomoci da resite problem*
*Na nasem forumu mozete da skidace: Programe, Igre, Filmove i Muziku*
*Takodje mozete naci neke korisne tutorijale*

--Forum je skoro otvoren i ja cu se truditi da svaki dan postavljam neke korisne stvari,pa bi ovim putem pozvao clanove koji bi mi pomogli u tome--

http://balkanikaforum.tk/
Poslednja Izmena: Oktobar 10, 2010, 18:56:05 POSLE PODNE od MoNk95

Pisi propalo , napravi neku stranicu koja jos ne postoji ili barem nesto slicno ;D
Ima vec nekoliko sajtova na ovaj fazon. Kupi host domenu...

Hmm .tk domena + vjerojatno ce te bannat sa hosta zato sto vidim reko si download igrica sto je warez a warez je zabranjen 
Little Devil will burn you

Citat: []Capone poslato Oktobar 10, 2010, 09:56:34 PRE PODNE
Bolje nabavi neki host i domenu, stavi domenu .info ili .org ili kak oces, pa onda se ovde obrati, pisi da je propalo xD

ali eto od mene ja sam se rego nije mi tesko nikad me ne mrzi :D, sretno sa forumom :D
Ti nemoj nista da mu govoris
Idi na www.rs-studio.org i kupi domen+host, mnogo jeftino, a za koji mesec ce da ugasi i ima da ti laga gore nego face!

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 10, 2010, 11:40:51 PRE PODNE
Citat: []Capone poslato Oktobar 10, 2010, 09:56:34 PRE PODNE
Bolje nabavi neki host i domenu, stavi domenu .info ili .org ili kak oces, pa onda se ovde obrati, pisi da je propalo xD

ali eto od mene ja sam se rego nije mi tesko nikad me ne mrzi :D, sretno sa forumom :D
Ti nemoj nista da mu govoris
Idi na www.rs-studio.org i kupi domen+host, mnogo jeftino, a za koji mesec ce da ugasi i ima da ti laga gore nego face!

Tu cu i da kupim host..

Citat: MoNk95 poslato Oktobar 10, 2010, 14:05:55 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 10, 2010, 11:40:51 PRE PODNE
Citat: []Capone poslato Oktobar 10, 2010, 09:56:34 PRE PODNE
Bolje nabavi neki host i domenu, stavi domenu .info ili .org ili kak oces, pa onda se ovde obrati, pisi da je propalo xD

ali eto od mene ja sam se rego nije mi tesko nikad me ne mrzi :D, sretno sa forumom :D
Ti nemoj nista da mu govoris
Idi na www.rs-studio.org i kupi domen+host, mnogo jeftino, a za koji mesec ce da ugasi i ima da ti laga gore nego face!
Pa naravno kad su best :D
Tu cu i da kupim host..

Cemu dvije teme za jedan te isti forum ?  :o

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=13837.0
Poslednja Izmena: Oktobar 10, 2010, 19:49:24 POSLE PODNE od Black Ops