Luda Kuca 3.1 | *novo mini update*

Započeo Jaxy, Avgust 26, 2020, 17:35:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Amm sta je tacno ovdje novi update?
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

Luda Kuca 3.1 nista posebno Najnovija verzija je v4.4 By Tokic i ja lol nista spec video je star 2 godine :P :'(

Citat: Skorpija_026 poslato Avgust 28, 2020, 21:31:08 POSLE PODNE
A mene i @Softic(mape) nema u credits jer smo mi prvu veriziju lude kuce sezonu 1 (v0.8) bilj a oni su uzeli taj mod i doradjivali i doradjivali stigli su gde jesu da mne nije bilo oni bi koristi LUnion r verziju od draxya i staniše jer sam im ja licno dao fixan 0.8 jer na uploadanu verzije zabadaju mape i login, a znm napamet ovaj mod ima bug sa loginom ne moze da predje 60 igraca mitrovic script ??? inace od 0.8 moje verzije skoro pa nista uradjeno nije
Ma i tebi se najebem pomrlih @Skorpija_026
Da bog da ti decu na ražanj natakali albanci i da ih potom pojedu sa pastetom od gore
Citat: XunderNebitno koliko god bio dobar i sa tobom Makenzi, Vedranom, Ziletom, Lanijem i ko se vec sve tu proziva moram se sloziti sa Krampom.
Umjesto toga sto se prozivate, ovaj forum bi mogao biti mnogo ljepse mjesto za pocetnike kada bi vi iskusniji usli u normalnu raspravu - podijelite svoj kod i napisite zasto je bolji od koda koji je neko drugi podijelio.


Pa... Hajde da probamo?