[Pomoc] Tunning garaze

Započeo Matteo, Oktobar 07, 2010, 16:02:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo htio bi napravit tunning garaze no neznam kako ide kod za davanje nekog dijela... Ako neko zna molio bi ga da mi malo pojasni i napise kod. Hvala unaprijed!

evo ti tu jedan moja fs koju sam ja koristio,znaci tuning ti je isti ko sta je bio na CH u onim tuning garazama,imas komandu /tune na odredjenoj poziciji na kojoj stavis i pojavi ti se Dialog s komponentama.
LINK od Pastebina: http://pastebin.com/z72tAtmp

Citat: SoaD123 poslato Oktobar 07, 2010, 17:20:22 POSLE PODNE
evo ti tu jedan moja fs koju sam ja koristio,znaci tuning ti je isti ko sta je bio na CH u onim tuning garazama,imas komandu /tune na odredjenoj poziciji na kojoj stavis i pojavi ti se Dialog s komponentama.
LINK od Pastebina: http://pastebin.com/z72tAtmp

lol...Skripta ima 99 warninga :D
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

hah nema ni jedan warning.. eto ja sam sada vidio i kod mene nema ni jedan.. nisi fino kopirao sa pastebina -_-

Citathah nema ni jedan warning.. eto ja sam sada vidio i kod mene nema ni jedan.. nisi fino kopirao sa pastebina -_-
Vjerovatno nije jer skripta mora raditi kak treba bez warninga....


sta je to cijela skripta ili samo za TUNING




ma ja bi svoj napravio.... sta mi znaci fs kad sutra necu nist iz nje znat... malo pojasnite, kodova dajte xD

Kako neces zanati Pogledaj dobro tu FS i vidi koliko samo gresaka ima Tu fs imam ja samo sto sam je ispravio znaci Kad nesto natuniras izbaci ti silne tekstove ti obrsisi napravi cmd /tuniraj i stavi kordinate mesta za tuniranje nas kako je meni sve to dobro ispalo samo se treba potruditi ili cak mozes da se mucis sa dialozima

PUSA!

Gde se nalazi ova Garaza ???
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

black_dota

nadji neki objekt ili neki kod u skripti i onda uzmes napravis komandu za port do njega i posle kad vidsis de je onda je obrises

ljudi meni neradi kopiroo sam sve u pawno napravio filterskriptu ubacio u filter skript u server.cfg i u filterskriptu i nece pomazite :)