Black Project Community

Započeo boky., Maj 27, 2022, 18:54:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: ivobosnjak poslato Maj 28, 2022, 16:07:05 POSLE PODNE
Šta reći ubagan register system i pitaj boga još šta

U kom smislu zbagan  :D

Citat: boky. poslato Maj 28, 2022, 18:12:27 POSLE PODNE
Nisi onda ni trebao da komentarises, znam nema statica nema ovo nema ono sve znam sta bi ti rekao ;)

Mislim da nemam potrebe da se ponavljam. Vidis da sve znas sta bih rekao, sta su "mane" i sta treba sve poboljsati. Ysi 3.1 paketi, dok je 5x uveliko u koriscenju. Pisati mod od 0 u ovo vreme bez upotrebe najnovijih paketa, za mene je pogresno. Dosta toga ima, primer zasto se ne koristi y_dialogs ili easydialog, zasto se koristi pawn.cmd (suludo po meni) naspram y_cmd (vec postojeci ysi paket za command procesor)... Takodje tvoj Pawn-o u includes sadrzi brda nepotrebnih stvari koje se ne koriste (ne steti) ali mi to govori da ovaj mod mozda ti nisi pisao od nule, nego si uzeo od nekoga i okacio, ili mozda da si samo uzeo sa nekog moda. Jednostavno sve mi deluje kao neko prepakivanje, izvlaceno iz drugih modova i pakovano, tako mi deluje. Bank sys i Mappe u FS ? To mi govori da nisi znao da ubacis u mod ili nisi znao kako da to uradis bez gresaka i errora... Mnogo je nejasnoca u vezi ovog moda, mnogo toga nije kako treba. Ako zelis jos detaljnije (mislim da nema potrebe) ti reci  :)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Maj 28, 2022, 20:56:03 POSLE PODNE
Mislim da nemam potrebe da se ponavljam. Vidis da sve znas sta bih rekao, sta su "mane" i sta treba sve poboljsati. Ysi 3.1 paketi, dok je 5x uveliko u koriscenju. Pisati mod od 0 u ovo vreme bez upotrebe najnovijih paketa, za mene je pogresno. Dosta toga ima, primer zasto se ne koristi y_dialogs ili easydialog, zasto se koristi pawn.cmd (suludo po meni) naspram y_cmd (vec postojeci ysi paket za command procesor)... Takodje tvoj Pawn-o u includes sadrzi brda nepotrebnih stvari koje se ne koriste (ne steti) ali mi to govori da ovaj mod mozda ti nisi pisao od nule, nego si uzeo od nekoga i okacio, ili mozda da si samo uzeo sa nekog moda. Jednostavno sve mi deluje kao neko prepakivanje, izvlaceno iz drugih modova i pakovano, tako mi deluje. Bank sys i Mappe u FS ? To mi govori da nisi znao da ubacis u mod ili nisi znao kako da to uradis bez gresaka i errora... Mnogo je nejasnoca u vezi ovog moda, mnogo toga nije kako treba. Ako zelis jos detaljnije (mislim da nema potrebe) ti reci  :)
Naprotiv ovaj gamemode je za 90% ovde objavljenih DOKTORAT, ovo je od 0 pisano kao i svaki Bojanov gamemode, ja sam mu već rekao da ne objavljuje ovo ali šta je tu je

Citat: BTL | jevta poslato Maj 28, 2022, 21:01:19 POSLE PODNE
Naprotiv ovaj gamemode je za 90% ovde objavljenih DOKTORAT, ovo je od 0 pisano kao i svaki Bojanov gamemode, ja sam mu već rekao da ne objavljuje ovo ali šta je tu je

Doktorat bi bio mozda pre par godina, ovo je mnogo zastarelo iskreno... Da ne ulazimo ponovo u diskusiju, nisam rekao da ne valja, niti da je lose, samo da je za danasnje standarde zastarelo  :)

Takodje rekao sam da postoji mnogo nejasnoca u vezi ovog gamemoda, te bih voleo da se pojasne, posto sam neke stvari koje su mi nejasne, a veruj ima ih mnogo jos  :)
Poslednja Izmena: Maj 28, 2022, 21:10:09 POSLE PODNE od neshallon
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Maj 28, 2022, 21:07:25 POSLE PODNE
Doktorat bi bio mozda pre par godina, ovo je mnogo zastarelo iskreno... Da ne ulazimo ponovo u diskusiju, nisam rekao da ne valja, niti da je lose, samo da je za danasnje standarde zastarelo  :)

Takodje rekao sam da postoji mnogo nejasnoca u vezi ovog gamemoda, te bih voleo da se pojasne, posto sam neke stvari koje su mi nejasne, a veruj ima ih mnogo jos  :)
Ukratko cu, procesljaj malo Balkan Sampom u gamemode skripte i pogledaj svaki moj mod koji je uradjen da nijedan nije imao Mape ili bilo sta u FS jedino sam ovaj ostavio ovako. Ne vidim u cemu je problem sto su mape u FS, to nije znak da ne znam, samo nisam zeleo da stavim i to je to. Ne vidim vise poentu da nekome govorite, bilo ko, kako sta da radi, brate vise mi je toga do k.. Svako radi kako on zeli, voli i zna. Sto ne koristim y_dialogs, easydialogs ili ycmd. Koristim sta zelim i to je to, nije problem da sve to odradim po novim standardima. Postujem svaki radi i trud i ne govorim da li je zastarelo da li ima da se govori mnogo ili malo, jer znam da svako radi na svoj nacin. Ne zelim da se vise upustam u diskusiju ovog tipa. Pozdrav :)


Citat: boky. poslato Maj 27, 2022, 18:54:22 POSLE PODNE
Naziv: Black Project


Izvorni (Skripter): Od 0


Slike: https://imgur.com/a/4BhWK2G


Skripter: boky.


Download: https://www.mediafire.com/file/8nnfqh5onvbbuln/black+project+community.7z/file


Scan: https://www.virustotal.com/gui/url/b4787b51b50b9116bca5a0f97230581284d45e738206368d9c7a2459bf54a50c?nocache=1


Dodatno: Mod je uradjen na nekih 65%. Sistem cuvanja i ucitavanja je YSI. Sama skripta poseduje sledece sisteme: house<100%>, bussines<100%>, job<100%>, interior<100%>, bank<100%>, port<100%>, org(35%), anticheat<100%>. Mod je radjen na slicnom principu <Super RolePlay>, od njega je i ideja ovog moda. Mod je idealan za nastavak rada na njemu. Ime samo nemoj da koristite, ostalo sve moze. Credits moze, a i ne mora :D
Najs


Savrseno,doktorski odradjeno,bolji mod od 90% danasnjih,svaka cast decko.Mogu oni srati ,ali ovo je najbolji mod.
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl