samp-automatic-objects | Kreirajte automatske objekte s 1 linijom!

Započeo Mergevos, Septembar 07, 2020, 01:49:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tip: Omogucava Vam da napravite pokretne objekte sa njihovom areom. Kada udjete u areu, objekti se movaju na pozicije, kada izadjete vracaju se
Slike ili Video: Nije potrebno, ukoliko bude trebalo stavicu
Opis i dodatne informacije: https://github.com/Mergevos/samp-automatic-objects
Download link: [pawn]sampctl p install Mergevos/samp-automatic-objects[/pawn]
https://github.com/Mergevos/samp-automatic-objects/releases

Scan link: GitHub
Credits: Dependencies: Y_Less i IllidanS4
- open.mp regional coordinator -

Veoma korisna stvar, odmah palim vsc čisto da ne zaboravim :D
Za vas koji ne koristite sampctl manuelno skinite .inc fajl, ubacite ga u pawno/includes i includeajte u svoju skriptu.

Jel neko imao ovaj problem ili sam ja nešto zajebao, ovako dok sam instalirao preko sampctl sve je uspješno bilo bez greške...
INFO: Mergevos/samp-automatic-objects successfully ensured dependency files for github.com/sampctl/samp-stdlib

Pokušam da roknem sampctl package run i dobijem ovaj error test.pwn:4 (fatal) cannot read from file: "automatic-objects"

Eh sad zanima me jel ima neko ovakav problem osim mene, jer nisam imao susreta sa sampctl, a želim da naučim, ako bi mi neko mogao ko se razumije više od mene, do čega je.

U include folderu ima automatic-objets.inc, i sve potrebne stvari, samo pri tom compile izbaci error, gledao sam i u test.pwn ovu liniju 4 gdje mi izbacuje error, #include < automatic-objects >

Pozdrav  :D

Citat: kiselo vrhnje poslato Septembar 13, 2020, 19:18:36 POSLE PODNE
Jel neko imao ovaj problem ili sam ja nešto zajebao, ovako dok sam instalirao preko sampctl sve je uspješno bilo bez greške...
INFO: Mergevos/samp-automatic-objects successfully ensured dependency files for github.com/sampctl/samp-stdlib

Pokušam da roknem sampctl package run i dobijem ovaj error test.pwn:4 (fatal) cannot read from file: "automatic-objects"

Eh sad zanima me jel ima neko ovakav problem osim mene, jer nisam imao susreta sa sampctl, a želim da naučim, ako bi mi neko mogao ko se razumije više od mene, do čega je.

U include folderu ima automatic-objets.inc, i sve potrebne stvari, samo pri tom compile izbaci error, gledao sam i u test.pwn ovu liniju 4 gdje mi izbacuje error, #include < automatic-objects >

Pozdrav  :D
pokusaj ubaciti include u module i onda include-aj module.




Citat: omcho poslato Septembar 13, 2020, 22:46:46 POSLE PODNE
fix sam mu na gitu sad jos da prihvati

i sad sam skontao sta je on pisao ja sam se povezao na skroz drugu temu sto je include guard nego ovaj BSamp mi ne da da editujem komentar iznad pa moram jos jedan da napise

Citat: kiselo vrhnje poslato Septembar 13, 2020, 19:18:36 POSLE PODNE
Jel neko imao ovaj problem ili sam ja nešto zajebao, ovako dok sam instalirao preko sampctl sve je uspješno bilo bez greške...
INFO: Mergevos/samp-automatic-objects successfully ensured dependency files for github.com/sampctl/samp-stdlib

Pokušam da roknem sampctl package run i dobijem ovaj error test.pwn:4 (fatal) cannot read from file: "automatic-objects"

Eh sad zanima me jel ima neko ovakav problem osim mene, jer nisam imao susreta sa sampctl, a želim da naučim, ako bi mi neko mogao ko se razumije više od mene, do čega je.

U include folderu ima automatic-objets.inc, i sve potrebne stvari, samo pri tom compile izbaci error, gledao sam i u test.pwn ovu liniju 4 gdje mi izbacuje error, #include < automatic-objects >

Pozdrav  :D

Joj, ajde idi na ensure ponovo i vidi je l radi sad, trebalo bi, nije taj release imao include guarde. Omcho je dodao to.
- open.mp regional coordinator -

Sad sam i ja skontao, napravi folder i onda ga ubaci u includes u pawn.jsonu, tako ti radi za test.pwn, a inace mozes ga i u svoj mod ubaciti, pa iskopiraj test.pwn da se ne cimas
- open.mp regional coordinator -