[POMOC] ID-evi

Započeo ceLL_, Oktobar 08, 2010, 00:26:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pomesali su mi se svi ID-evi......Npr udjem u vozilo od Yakuze pise mi da je to od LCN-a ili Motor na spawnu treba da se renta on mi je za free voznju!

Zna li neko kako ovo jednostavno da se popravi...
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

LOL dodao si jos kola na server i automatski ti se pomesali id-ovi :) moraces sam rucno da podesavas idove...il nekako da izbirses ta kola sto si dodavao..ako si to u opste i radio :P

Da,imao sam samo 2 auta od Hitmena i onda sam dodao jos....

Nije problem obrisati..xD Ali kako onda na koji nacin da dodajem aute,a da mi se IDevi ne pomesaju...
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Nisam siguran ali uvek kada ubacis barem jedan auto moras da promenis id ostalih :P zavisi gde si ih ubacio ako se dobro secam msm da je tako..al nemoj da mi verujes :D nisam sig.

Ako ne zelis da ti se ID-ovi vozila pomjesaju, najbolje ti je dodavat vozila ispod svih koji vec postoje u skripti. znaci ne iznad ne u sredini, vec skroz dole. ispod svih. tako ti se ID vozila nece pomjesati

Aha...

Pa onda najbolje da stavljam ispod zadnjeg auta i samo stavim ID za jedan vise od  zadnjeg...

A jos da te pitam sad kad obrisem ovo sto sam dodao jer ce mi se IDevi popraviti  ???


Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Sve nove aute dodajes na kraj te njihov id dodajes u odredjenu org.

ako si dodavao vozila izmedju postojecih vozila u skripti, i ako znas koji su, obrisi ih i ID-ovi ce ti sve vratiti kako su i bili prije
Poslednja Izmena: Oktobar 08, 2010, 00:44:14 PRE PODNE od Lucca

Popravio sam... :D  Hvala vam svima :P





MoZe LoCk
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"