Gps na vozilima kao u FiveM? // Kings Life RP

Započeo Su41, Jul 27, 2020, 22:13:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: nikola_knezev poslato Jul 28, 2020, 19:07:59 POSLE PODNE
Ne mozes me uveriti da je ovo nesto unikatno, nemoj se kurciti bezveze sa 15-ak linija koda sa zamisli lociranjem i checkpointom uz mali tajmer lol  :-*
U tome i jeste unikatnost malo opterečenje skripte i ljepota za igru + veoma korisno opet ispadaš glup

Citat: Švabо poslato Jul 28, 2020, 17:42:45 POSLE PODNE
Ne radi on dupli post triple post quadruple post već SPAM
a ja SPAM poruke brišem tako da ne moraš da mu govoriš da ne SPAM-a
#tema Ništa posebno i ne vidim ništa unikatno
Do mene je sorry neće se ponoviti,nisam znao da dole ima da se sve prebaci u jedan odgovor.Znam da nije ništa spec što se tiće sistema ali ova mala stvar u roleplayu može mnogo značiti.Hvala na komentaru
Poslednja Izmena: Jul 28, 2020, 20:52:08 POSLE PODNE od Švabо

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

Savjet - provjeravaj dal vozilo ima vozača/suvozača - nebitno, da je neko u vozaču, zatim stavljaj marker na igrača koji je u vozilo, zato što će ti ga osvježavati u milisekundi i efikasno pratiti auto, tek ako nema niko, dakle auto stoji, stavi onda CP.

Citat: Su41 poslato Jul 28, 2020, 14:14:47 POSLE PODNE
Ne može jbg ja bih volio da može mnogo toga ali nisu developeri razmišljali o svemu.Biće ako se razvije community naš launcher poseban za sve pa ko bude želio naprednije stvari neka ga skine a ko ne želi neka se muči sa običnim.

Btw možeš staviti checkpoint size na 0, i dalje će se vidjeti na mapi, ali ne u prostoru


Citat: Slade poslato Avgust 01, 2020, 13:47:28 POSLE PODNE
Savjet - provjeravaj dal vozilo ima vozača/suvozača - nebitno, da je neko u vozaču, zatim stavljaj marker na igrača koji je u vozilo, zato što će ti ga osvježavati u milisekundi i efikasno pratiti auto, tek ako nema niko, dakle auto stoji, stavi onda CP.

Btw možeš staviti checkpoint size na 0, i dalje će se vidjeti na mapi, ali ne u prostoru
Što se tiće ovoga savjeta naštimao sam sve super tu.A ovo za cp staviću na 0
Citat: Purdinho poslato Avgust 01, 2020, 13:52:57 POSLE PODNE
Solidno :)

Hvala mala stvar u roleplayu mnogo znači :)

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

Citat: Su41 poslato Avgust 01, 2020, 14:01:01 POSLE PODNE
Što se tiće ovoga savjeta naštimao sam sve super tu.A ovo za cp staviću na 0

na ovo sam mislio: https://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerMarkerForPlayer

Iz razloga što će ti to updateovat u milisekundi na radaru vozilo (odnosno igrača, ali svrha je praćenje vozila)

Citat: Su41 poslato Jul 27, 2020, 22:13:46 POSLE PODNE
Veliki pozdrav za sve.
Dobro vecer/jutro/dan, kad vec gledate ovaj post zelim vam predstaviti jedan unikatan sistem za rp server(nije za RPG i "RP" !).
Sistem ste vidjeli na FiveM-u, u sampu nisam vidio ovo ima slicno ali preko id-a.
Mnogo je lakse,jednostavnije i na roleplay nacin locirati igraca.
GPS se gasi kada se igrac kojeg locirate udalji na 800m od vas.A to je bas puno skoro pola SF.
Organizacije poput hitmena & pd imaju ovu komadnu dok igraci moraju kupiti gps ovaj u electro shopu.
Uzivajte u videju:
> Video link:https://www.youtube.com/watch?v=FU6qhKIDh9s
> Moj samperski fb:https://www.facebook.com/suki.king.3348
> Link : https://discord.gg/NsgABGk
> SAMP IP:samp.kings-life.info:7777
brutalna stvar, svaka cast

Citat: ɴᴇᴏ.ᴘᴡɴ poslato Avgust 14, 2020, 22:51:33 POSLE PODNE
brutalna stvar, svaka cast
Hvala ovo je jedan od malih sistema veoma korisnih u roleplayu.Naš server ima mnogo unikatnosti koji dosada nije viđeno na nijednom serveru.Svakog dana sve više i više se radi na modu.Jedina mana jeste slaba podrška i što nema puno ljudi da se testira mod kako radi fino.Može biti da je pun bugova xd,ko zna šta sam ja radio pjan.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz


Server je sam po sebi dobar, ali sama vrhovna komanda nije :) Vredja svakog ko napise mini kritiku :)
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Citat: Nexxy poslato Avgust 16, 2020, 14:05:06 POSLE PODNE
nis spec
Tvoje mišljenje,hvala
Citat: [][] Foxy 2k19 [][] poslato Avgust 16, 2020, 14:38:42 POSLE PODNE
Server je sam po sebi dobar, ali sama vrhovna komanda nije :) Vredja svakog ko napise mini kritiku :)
Sve po ps-u.Ne treba nikome dopustiti da ruši to što napraviš tako i ja,ako misli neko da može bolje neka dokaže i napravi.Sama vrhovna komanda je odlična samo mana je što nas malo ima a ti dobro znaš da je tako.I oni ddos napadi što si govorio nisu se ostvarili hmm čudno.A i mod KL nema nigdje...
Nije ovo mjesto za naše raspravljanje gluposti i laži neću da slušam.Server zaslužuje ogromnu podršku i igrače ali sami nikad neće skontati to jer djeca ne mogu da razmišljaju svojom glavom.Promjeniće 100 servera samo da bih nešto pokušali ali ne vrijedi kad su zatucani.
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2020, 14:59:08 POSLE PODNE od Su41

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz