Juzni Vetar RP - Trenutna i zadnja verzija !

Započeo ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ, Maj 14, 2020, 19:33:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Juzni Vetar RP


Vrsta GameModa: RP


Jedinstvenost GameModa: Sve zivo


Jezik GameModa: Balkanski


Sistemi GameModa: VoiceChat, Glad i WC , Mape...


Izvorni GameMod: IG by FranK


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: sve


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi: sve


Druge stvari: Pa kao sto znate na modu je ubacen voicechat itd itd dosta stvari zanimljivih za RP, naravno gorsky mi je pomogo ubacio je koje stvari neke pawn.cmd... Hector koji trenutno vodi server je banovo mene steku toni-ja jer mu bilo dosadno u zivotu pa nas je banovo i kao prvi put vratio marasha njegovog druga  :D :D ali eto cela ekipa sa JV-a je presla na balkan thug life tako da eto ukratko.


Server na kojem je GameMode bio korišten: Juzni Vetar , Ideal Gaming


Slikehttps://youtu.be/21mdtH84VHA?t=141 / 1 video


Video: https://www.youtube.com/watch?v=QU5Yy516AeU&t=2s / 2 video


Napravio Gamemode:: FranK


Editovao Gamemode: Joey


Credits: Gorskyy hvala bratu !


Download Linkhttps://www.sendspace.com/file/6uji4i


Scan Link: https://www.virustotal.com/gui/file-analysis/MzU3ZDMyMGZiMjllODZiMTJmODczOTdmOGI3MzE4OTQ6MTU4OTQ3NzUzOQ==/detection

Rcon Kod (Iz skripte): Nema u skripti
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Naravno ukoliko vidite hejt komentare tu su profesionalni aka wannabe Marash i Hector braca bila a ne znaju promeniti TD  :D :D :D :D , Skameri ali sta mi tu mozemo kad je neko dvolican i skamer !
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Bilo je lijepo dok je trajalo :) <3 Hector i Maras su skameri i to je to


gledo sam kod nolifer-a kad je bio live na yt,bukvalno ig mod sa novim tdovima  :D

Citat: Galardo poslato Maj 14, 2020, 19:43:13 POSLE PODNE
gledo sam kod nolifer-a kad je bio live na yt,bukvalno ig mod sa novim tdovima  :D
Gledao si ga tad pre 4 nedelje a nisi ulazio skoro da vidis na /update sta je sve uradjeno al nmvz ne interesuje me ovaj mod vise tako da ono !
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ poslato Maj 14, 2020, 19:44:08 POSLE PODNE
Gledao si ga tad pre 4 nedelje a nisi ulazio skoro da vidis na /update sta je sve uradjeno al nmvz ne interesuje me ovaj mod vise tako da ono !
uglavnom,nije bio promjenjen dok ti nisi dosao  :D

Citat: Galardo poslato Maj 14, 2020, 19:43:13 POSLE PODNE
gledo sam kod nolifer-a kad je bio live na yt,bukvalno ig mod sa novim tdovima  :D
Bukvalno, bili smo Frank i ja na ts3 i oni su mu se cmarili nesto, i na kraju su banali sa ts franka i mene, nemaju uopste postovanja prema njemu, prvo sto su  mu uzeli mod,  i drugo sto ga tako banuju a lik hteo da im pomogne, ovaj slepac joey, samo td promenio i izmenio glavnu boju servera u narandzastu, sve je ostallo isto!

Citat: paun42O_ poslato Maj 14, 2020, 19:48:02 POSLE PODNE
Bukvalno, bili smo Frank i ja na ts3 i oni su mu se cmarili nesto, i na kraju su banali sa ts franka i mene, nemaju uopste postovanja prema njemu, prvo sto su  mu uzeli mod,  i drugo sto ga tako banuju a lik hteo da im pomogne, ovaj slepac joey, samo td promenio i izmenio glavnu boju servera u narandzastu, sve je ostallo isto!
Doso si na TS3 Sa imenom FranK ja nisam ni znao odakle je pravi FranK i kao ovo je moj mod imam zadnju verziju u mySQL nzm sta si sve prico i ja se javim na fb Frank Bennet i on kaze sta sve covek nece cuti nisam to bio ja , tj ti si sa drugarom uso kako bi podjebavao drugu zajednicu uso si cim se otvorio srw kad mod nije editovan bio ni 1% i pricao da si ti frank tako da ono brate moj , sad makar znam ko si ti !
https://prnt.sc/sguuss - tako da ono ! a da se ovrnem i na to mod nije editovan niste ni ulazili sad ovih dana na zadnje verzije a mod je otvoren bio sa razlogom samo sa tdovima posle sta je bilo nisi ni sam znao jer bojan je prozivao ce gasi ovo ono i mi smo samo td-ove tj ja promenio ! da bi videli to gasenje e tako !
Poslednja Izmena: Maj 14, 2020, 19:54:20 POSLE PODNE od ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Ovo nije zadnja verzija moda. Autor ove objave nema pravo na objavu moda od strane Hector.
Ova verzija moda nema /asupertune, nedostaje dosta komandi oko gladi i wc sistema, na textdrawu nije promjenjeno verzija 1.6 nego je ostalo v1.6. ovaj mod ima tajnu komandu tko bude koristio ovaj edit ideal gaming moda server ce bit lock. Hector

U ovom modu takodjer nedostaje
new GladWCTajmer[MAX_PLAYERS];
i mnogo drugih stvari koji su odradjeni u sinocnjem updejtu.
Ovaj mod ima zasluge Hector u editu.
Molim moderatora foruma da obrise mod.

Meni je smesno sto je ovo Hector tj lik koji pise ovo a jos smesnije mi je sto mu je krivo sto je mod objavljen i ne znaju 2 " skriptera " Hector i Maras da urade nesto na drugom modu pa misle time sto ako se slucajno ukloni ovo da koriste ovaj mod , a jos smesnije mi je sto je svaki error i svaki warning mene hector molio mu fixam i to toliko simple errore i warninge Toni i & Steka se kidali od smeha
@daddy.  ako treba informacije vezane za ovaj mod slobodno me kontakt u pm da ne lockas za dzabe jer ovaj hector nista uradio nije
Lock cu zbog ovih komentara sve informacije moze Pp
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]