SAMP Tutorial

Započeo V01D, April 25, 2020, 22:16:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Dobra zamisao.
Kako ces kad je igrac zenskog spola - jel i nju ostavila zena ? :D
I nepotrebno ti je da pise Igrac: , stavi mu nickname , lepse je bar po meni.
Ucitavanje sudnice, ucitaj igraca u sudnici pre nego sto ti krene sudjenje, a ne da se vidi ucitavanje objekata i kako on sa nebesa dolazi do stolice.
Checkpoint za inspektora obrisi, sakri ga i pusti da ga traze, tacnije upali checkpoint da blinka ( 2 puta po 3 sekunde).

Citat: Dobrica poslato April 28, 2020, 17:09:43 POSLE PODNE
Dobra zamisao.
Kako ces kad je igrac zenskog spola - jel i nju ostavila zena ? :D
I nepotrebno ti je da pise Igrac: , stavi mu nickname , lepse je bar po meni.
Ucitavanje sudnice, ucitaj igraca u sudnici pre nego sto ti krene sudjenje, a ne da se vidi ucitavanje objekata i kako on sa nebesa dolazi do stolice.
Checkpoint za inspektora obrisi, sakri ga i pusti da ga traze, tacnije upali checkpoint da blinka ( 2 puta po 3 sekunde).

Hmmm, neka bude da je musko, u tom slucaju tutorial ne bi imao smisla ako bi se igrac registrovao pre njega? Tako rece vlasnik xDD

Da, definitivno za ime igraca, promenicu

Vec jesam, ali iz nekog razloga se to desava, probacu da povecam malo timer pa da se ne vidi

Isto vazi i za checkpoint, bolje da se pokaze na 2-3 sekunde, ali onda se plasim da se igraci malo pogubiti i da nece videti na vreme. Opet, mislim da ovo jos uvek nije nigde vidjeno, ovakva vrsta tutoriala, ili ti uvoda u pricu koja se zapravo "igra"

Hvala ti na predlozima <3

Dobro je. Zanimljivo.

Samo umesto to Igrac trebo si staviti igracevo ime.




Odlicno samo je po mn Predugacno ovo bi se moglo nazove i tutorijal