y_timers y_malloc_heapalloc

Započeo Darkic, Maj 06, 2020, 18:58:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Odlucio sam preci na y timers, ubacio poslednju verziju ysi-a, zeexov compiler 3.10.10, na pocetak skripte dodao
[pawn]#define YSI_YES_HEAP_MALLOC[/pawn]
C:\Users\Desktop\Script\pawno\include\YSI_Coding\y_timers\..\y_malloc\y_malloc_heapalloc.inc(166) : warning 239: literal array/string passed to a non-const parameter
C:\Users\Desktop\Script\pawno\include\YSI_Coding\y_timers\..\y_malloc\y_malloc_heapalloc.inc(167) : warning 239: literal array/string passed to a non-const parameter

Dio skripte: [pawn]Malloc_TrySetup();
   #if defined Malloc_OnCodeInit
      Malloc_OnCodeInit();
   #endif
   SetTimer("Malloc_SolidifyTimer", 0, 0); // Warning
   SetTimer("Malloc_SolidifyTimer", 0, 0); // Warning
   return 1;[/pawn]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): /
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Poslednja Izmena: Maj 06, 2020, 22:40:45 POSLE PODNE od daddy.

Moras naci gdje ti je redifajnovan SetTimer i za funcname[] sto ti je string moras dodati ispred const funcname[]

My Bike KTM 450 SXF 2008

Skripta je prazna, nista nisam cackao sto se tice includova, tako da nisam mogao nista redefinisati

ako nisi ubacio y inkludove u pawno onda azuriraj samp default inkludove

My Bike KTM 450 SXF 2008

Citat: Vuzimir poslato Maj 06, 2020, 22:19:57 POSLE PODNE
ako nisi ubacio y inkludove u pawno onda azuriraj samp default inkludove
Ubacio poslednju verziju ysi inkludova, sve default r2 inkludove itd, ali kontam da ce najbolje biti da batalim ovo i nastavim sa default timerima i dialozima

Nisu losi toliko default timeri, na neku vecu kolicinu malo imaju delaya, ali ako je sve dobro optimizovano u skripti da nema bespotrebnih timera, i ostalog sve ce fino raditi i dobro

My Bike KTM 450 SXF 2008

Hteo sam ici malo u korak sa vremenom, al ne da mi se ocigledno. Hvala u svakom slucaju ;)