BESPLATNI HOST + DOMENA

Započeo [UNT] Sergio Logan, Oktobar 01, 2010, 22:58:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pozdrav svima...
odusto sam od samp servera tak da cu dat domenu i delux-host server i novu verziju skripte onome ko mi pokaze da to najvise zeli...
sve sto morate napraviti je da napisete zasto mislite da ste ga zasluzili i najoriginalniji ce dobiti podatke od domene i podatke od hosta i GameMode
pa da vidimo...

domena je www.united-roleplay.com (nema trenutno nista na stranici)
IP od servera je : 94.23.26.10:8678 (server je upaljen sa novom verzijom MOJE skripte koje su neki debili kao bloomer maznili...

to je to... preksutra cu napisat tko je osvojio i poslat cu mu podatke u PM... pozz

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





ZicMortal

Pozdrav i tebi,

Bio sam malo na serveru i vidim da si se malo potrudio oko toga. Da nisam uvidio stogod zanimljivoga nebih jos nista ni rekao na ovo ali...

Mode prepoznajem odakle si nabavio, recimo da sam i ja od necega 'slicnog' pocinjao. Zelim sve najbolje i nemoj dati server u ruke, nekakvom debilu koji ce to samo iskoristiti. Ali nazalost na to ces i naici ako nemas ekipu. Ako imas nekoga od admina ili nekome kome vjerujes bolje njemu daj nego umjesto ovako šta 'pišaš u vjetar'.. nekome ćeš dati svoj trud i pitaj boga dal će taj to cijeniti.

Nemoj da dajes svoj rad u koji si dosta truda ulozio.Kao sto je Zic rekao daj nekom mod iz ekipe da mod nepadne u vodu.Mnogi ljudi ne cene kad im nesto das nesto za dzabe. To sto je tebi neko uzeo taj mod to neznaci da se trebas odricati svega.Mozes ti i bolji mod da napravis  i preuredis sve bolje nego u ovom predhodom.Po opisu sam video da zelis da se trudis da ti server opstane, lepo si kupio i host i domen nemoj da rusis svoj cilj zato sto ti je neko kome si mozda verovao ukrao mod. Uci se na greskama. Sad u inat napravi bolji mod i pokazi im da nemogu da te obore.  ;)
Lep Pozdrav od Denira

ako vec hoces da das gm daj meni, bio sam na serveru malo izgleda mi zanimljivo. Voleo bi da je imam da vidim sta jos moze da se ubaci. Ako hoces da mi das gm posalji mi skype u pm.

[EDIT] Netreba mi ovaj gm imam ga samo sto je ovaj vas malo vise editovan.
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2010, 00:48:38 PRE PODNE od Nemanja064

De meni meni roditelji nedaju  :( a ja toliko zelim voditi :-[

Mogao bi mozda dati meni,ja sam vec prije imao server ali se raspao zbog jednog igraca koji m ije pokrao pola ljudi i otisao sa servera,posliej je jos dolazio i krao,sta se tice game moda i toga netreba mi i ako ga dajes jer ja imam svoj mod,super je sta ima domena i .com je i host takodjer. Ti odluci,moja ponuda jos stoji,ako ne zelis mogu ti ja mozda cak i skriptat da jos malo preuredimo taj mod i nema veze sta ga je netko ukrao,ja ti ga jos mogu dotjerat pa vodimo server zajedno. Za sve dodatno dodaj me na XF imas u mom potpisu ili me pitaj preko Pm-a ovdje na Balkan-samp-u.

hvala vam puno na podrsci oko servera ali imam previse obaveza sto se tice skole(vanredno), vozacki ispit i posao... skoro sam cjeli dan zauzet tak da nemam vremena za sredjivat forum i ostalo... sto se tice tima od servera nitko nije bas da zna skriptat i da je sposoban sam vodit server... bolje mi je ovako jer ima ljudi koji bi voljeli imati server a nemaju ga mogucnosti kupiti...  :(

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





jel to tvoj host ili je sponzoriran???

ma moj ja sam ga kupio za svoje pare nego... dao sam server prijatelju tj. poznaniku sa MSNa koji misli otvarat server a nema mogucnosti platit host... ja cu mu i dalje placat host i bit cu head posto mi to odgovara a ako nekom treba domena nek mi se javi na PM... lock please

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...