[Pomoc]TextDrawovi

Započeo JuustyGe, Oktobar 01, 2010, 22:11:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napravio sam neke textdravove da stoje kad biram skin i kad uprem spawn da nestanu stavio sam TextDrawDestroy i sad to sve fino stoji kad udjem prvi put na server a kad izadjem i udjem oni se nepojavljuju mozel mi neko pomoci

cristiane

Citat: JuustyGe poslato Oktobar 01, 2010, 22:11:42 POSLE PODNE
Napravio sam neke textdravove da stoje kad biram skin i kad uprem spawn da nestanu stavio sam TextDrawDestroy i sad to sve fino stoji kad udjem prvi put na server a kad izadjem i udjem oni se nepojavljuju mozel mi neko pomoci
Sa tim nista nisi rekao za svoj problem,..postaj linije gdje si ubacivao texdraw

stavljo normalno text ono CreteTextDraw i ono ostalo ispod OnGameModeInit a TextDrawShowForPlayer ispod OnPlayerConnect i ispod OnPlayerSpawn stavio TextDrawDestroy

TextDrawDestroy treba da stavis ispod OnPlayerDisconnect

Pogreska je u tome sto si stavio TextDrawDestroy, a ne TextDrawHideForPlayer. S TextDrawDestroy se unisti TextDraw.
Poslednja Izmena: Oktobar 01, 2010, 22:26:46 POSLE PODNE od Paradox

Last nick: Paradox

niste vi skontali meni treba treba samo na odabiru skina taj texdraw i bude ali prvi put kad udjem na server poslje reloga nece da se pojavi na odabiru skina dok ne restartam server

Pa da to sam ti rekao kako da rjesis. S TextDrawDestroy unistis TextDraw sve do ponovnog restarta servera.

Last nick: Paradox

Gle ovako ...
1: pod OnGameModeInit stavi CreateTextDraw !  - stvara textdraw kod pokretanja gamemoda
2:pod OnGameModeExit stavi  TextDrawDestroy! -unistava kod restarta  ili gasenja moda
3: pod OnPlayerConnect stavi  TextDrawShowForPlayer  - prikazuje ti kad se connectas i traje sve dok se ne spawnas
4: pod OnPlayerSpawn stavi  TextDrawHideForPlayer  - ovom funkcijom ga samo sakrijes  ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

eh hvala vam decki napravio cam i sve radi perfektno