Hajmo da glasamo

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Septembar 26, 2010, 13:11:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja sam igro samo GTA SA i VC, ali San Andreas je bolji hihi

Zlatan_Ibrahimovic

ja sam igrao sve igre a gta iv eflc je bolja od obicne gta iv verzije...eflc je samo dodatak :)...uvijek sam igrao balla of g a y tony xD

black_dota


Zlatan_Ibrahimovic

gta IV ubrajamo u EFLC,jer to ti je samo nastavak :)

GTA VC najbolji, GTA IV najgori.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

:( nevjerujem ja da je GTA IV najgori bgm ne vjerujem VC ima mali grad u 10 sekundi mozes preci citav grad od VC...to mi se ne svidja...a u GTA IV je veci putujes duze i duze...to je dobro kao u GTA SA VELIK grad...

Nema to nikakve veze s velicinom grada, nego po igrivosti, VC je bio najzabavniji GTA. GTA IV je skroz pokvaren grafikom i lose optimiziranim engineom i skroz retardiranim save systemom. Igra ko igra je dobra, ali sve ono oko nje je da losije nemoze biti.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

mozes raditi save na GTA IV,samo napravis offline profil...

GTA IV je dobar samo misije se previše ponavljaju, i brzo dosadi + jako je loše optimiziran za PC. Što se San Andreasa tiče on je bio dobar za svoje vrijeme, i još danas mi je jedna od boljih igara zbog gameplaya. I da kao što je lordShigi rekao veličina grada nije bitna, i slažem se s njim da je VC jedan od boljih igara, posebno mi se sviđalo što si tamo prvi put mogo kupovat biznise a i ona misija s drogom. :)

Glasat neću ni za jedan jer su mi svi pojednako dobri. :P
Poslednja Izmena: Septembar 29, 2010, 20:28:31 POSLE PODNE od Nik Delgad




Zlatan_Ibrahimovic

nitko nije glasao za CW (Chinatown wars) :)

Citat: Luis Mendoza poslato Septembar 29, 2010, 20:23:38 POSLE PODNE
mozes raditi save na GTA IV,samo napravis offline profil...

NO SHIT SHELOCK!

Kazem da sistem ne valja a ne da se nemoze sejvati. I da jos jedna stvar. GTA IV SUX jer ni igracima koji su kupili orginalnu igru(kao ja) nije securom dao da igraju.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic


Ne se pakiti, vidis da sam i ja glup, napisao sam "SHELOCK".


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji