{Pomoc}Reven RolePlay molim vas...

Započeo Don_Omar *//(G4$P4R)//*, Septembar 27, 2010, 16:47:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako kao sto sam naziv kaze to je pomoc iskljucivo oko moda...jer imam reven mod ubacim script files..sve sve sto ima..i mod i na host ga pokrenem ne radi pise unknow a na local host radi....na kucni host....i onda udjem na file zilu sve pobrisem stavim sve iz reven foldera...opet neradi molim vas ako mozete pomoc puno bi mi znacilo...jer uskoro otvaram server...pa bi volio da mi pomognete sto prije mozete kao boga vas molim hitno jeee

odi u server.cfg i imas nesta ovako #plugins streamer.so #uncomment if linux! i sad makni onu # da izgleda ovako plugins streamer.so #uncomment if linux!
i radt ce ti

cristiane

Citat: Don_Omar poslato Septembar 27, 2010, 16:47:48 POSLE PODNE
Ovako kao sto sam naziv kaze to je pomoc iskljucivo oko moda...jer imam reven mod ubacim script files..sve sve sto ima..i mod i na host ga pokrenem ne radi pise unknow a na local host radi....na kucni host....i onda udjem na file zilu sve pobrisem stavim sve iz reven foldera...opet neradi molim vas ako mozete pomoc puno bi mi znacilo...jer uskoro otvaram server...pa bi volio da mi pomognete sto prije mozete kao boga vas molim hitno jeee


Poruci demiru da nezna niko
Poslednja Izmena: Septembar 27, 2010, 17:43:51 POSLE PODNE od cristiane


Ne trudite se da pomognete.. Ovo je sigurno Demir....
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"


cristiane

Ovo nije Demir al jest njegov prijatelj,head na prostreet i trazi pomoc u ime demira.
Poslednja Izmena: Septembar 27, 2010, 19:00:43 POSLE PODNE od cristiane

Citat: cristiane poslato Septembar 27, 2010, 19:00:05 POSLE PODNE
Ovo nije Demir al jest njegov prijatelj,head na prostreet i trazi pomoc u ime demira.

Pa na to sam i mislio ;)
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Zlatan_Ibrahimovic

hmm...sto je ovo svaki dan demir demir...sto vam je za njim zar je nesto bilo ?? :)