Problem sa kompom

Započeo dazer, Februar 06, 2020, 15:50:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, imam jedna problem sa kompom ako netko zna
Znaci prije par dana ugasim komp normalno ugasi se i odem spavat sljedeci dan upalim ga i na desktopu mi nema doslovno niceg, probao sam i restart odma ali nista. Isto tako ne mogu koristiti ni desni klik ljevi klik nista ne funkcionira. Znaci normalno radi mogu pokrenut i google chrome i sve, ali preko pretrazivanja, znaci ni Kos za smece nema na desktopu ni iceg drugog, ako netko zna do cega je
Poslednja Izmena: Februar 06, 2020, 15:53:02 POSLE PODNE od Miki11

*NMG EDIT*
Ne radi ni "Start Button", i preko desktipa je kao neka crna slika znaci slike ovako ima, ali je potamnjena kao i zna se nekad malo zbagat i vidi se desktop, ali to samo na sekundu


Neki program/virus ti je obrisao neke datoteke za windows, odradi verifikaciju fajlova ili reinstaliraj sistem

problem ti je do ram memorije jer nema dovoljno kako bi se reklo klijenta da ih ucita pokusaj otvorit komp detaljno ga ocistit i sve ponovo spojit polako radi imao sam slican problem i to mi je upalilo takoder pokusaj uc u safe mod ali preko boot-a..
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.