Koje igre za PC?

Započeo Rejk.inc, Decembar 10, 2019, 14:20:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav! Nisam bas dobar sto se tice hardvera,pa da postavim jedno pitanje? Sta bi mogao da pokrenem na ovome pc-u od solidnih igrica sem sampa i cs 1.6? Primjer CSGO,Fifa neka i sl?

Spec PC:

Procesor: AMD A6-4400M APU - 2.7GHZ
Grafička: Sto se tiče grafičke,u device manageru mi ocitava 2x: 1. AMD Radeon HD 7670M a druga je: TRINITY SCRAPPER MOBILE memorija: 2560mb

Ram: 4GB DDR3

Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Call of Duty ja mislim black ops 2 da bi mogo vrtit ako ne i sta jace.
PES mozes hladno zavrtit i 2018 jer ne trazi ona puno.
Sto se tice race igara, NFS Most Wanted 2012 mozes takodje pokrenut fino da ide (ja sam vrtio ga na staroj AMD HD 5450 koja nije za kurca).

Citat: ghost1337 poslato Decembar 10, 2019, 14:25:27 POSLE PODNE
Call of Duty ja mislim black ops 2 da bi mogo vrtit ako ne i sta jace.
PES mozes hladno zavrtit i 2018 jer ne trazi ona puno.
Sto se tice race igara, NFS Most Wanted 2012 mozes takodje pokrenut fino da ide (ja sam vrtio ga na staroj AMD HD 5450 koja nije za kurca).
U koliko bi mi isao fps - Pes 12?
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Citat: Rejk.inc poslato Decembar 10, 2019, 14:31:02 POSLE PODNE
U koliko bi mi isao fps - Pes 12?
Mogo bi ga vrtit na high. Kazem ti pucaj malo vise sto se tice sokera slobodno pes 2018 il 2017 mozes skinut, pokreto sam PES 12 na nekoj AMDovoj posve staroj (sve graficke koje sam imo su AMD) i nije bilo beda, a koid tebe je recemo "solidna" za nase prostore grafa i slobodno obrni pes 2017 il 2018

Citat: ghost1337 poslato Decembar 10, 2019, 14:50:18 POSLE PODNE
Mogo bi ga vrtit na high. Kazem ti pucaj malo vise sto se tice sokera slobodno pes 2018 il 2017 mozes skinut, pokreto sam PES 12 na nekoj AMDovoj posve staroj (sve graficke koje sam imo su AMD) i nije bilo beda, a koid tebe je recemo "solidna" za nase prostore grafa i slobodno obrni pes 2017 il 2018
hvala ti,koliko bi mi isao fpsa CSGO na low?
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Citat: Rejk.inc poslato Decembar 10, 2019, 14:57:45 POSLE PODNE
hvala ti,koliko bi mi isao fpsa CSGO na low?
evo posto CSGO ganja vise procesor tj vise skida sa njega, uzeo sam da uporedim tvoj i onaj procesor iz minimum sys req koji je officijalno objavljen, pa cini se da je tvoj procesor jaci. Ja mislim da bi mogo ga na low vrtit do nekih 40 fpsa ako ne i vise,
desno je procesor koji je minimalno potreban za csgo, lijevo tvoj(zutom bojom oznacen)
Poslednja Izmena: Decembar 11, 2019, 10:50:53 PRE PODNE od ghost1337

Iskren da ti budem ne vidim razloga objavljivati ovo.. niko ne moze upravljat tobom ti igras sta volis
Ti ako npr zelis da igras "GTA 5" otvoris opet tako specifikacije kompa i trazis po Google(eventualno po YT) da li mozes da igras sa tim specifikacijama tu igricu.. a ovako ovo je meni nigdje veze iskreno.. jer svak ima drugacija misljenja/ i ukuse.. a ako vidis da ne mozes igrati jbg ides dalje ..

burazeru moze to csgo na low itekako

[pawn]LoL,FiveM,NFS,CS GO,Age of Civilization, Age kf Empare[/pawn]

koje specifikacije trebaju za age of civilizations,posto je ocu igrat predobra je

Citat: Skripter Propali poslato April 02, 2020, 10:57:39 PRE PODNE
koje specifikacije trebaju za age of civilizations,posto je ocu igrat predobra je
Mozes je igrat i na digitalnim satu

Imas da vidis na netu moze li ti komp neku igricu pokrenuti