Lucchesy OGC - Vinewood Znak

Započeo HACKED BY MAD HUNTER, Februar 04, 2020, 17:26:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Sasvim solidan rad ali po meni je ne potrebno za bilo koji server da stavlja natpis sa imenom servera umesto WW znaka .

Niđe veze ili je loš kut slikanja, iako mislim da je ovo prvo.

Citat: [VP] just_Svabo poslato Februar 04, 2020, 17:39:07 POSLE PODNE
Sasvim solidan rad ali po meni je ne potrebno za bilo koji server da stavlja natpis sa imenom servera umesto WW znaka .
hvl

Citat: Aaron poslato Februar 04, 2020, 23:30:14 POSLE PODNE
Niđe veze ili je loš kut slikanja, iako mislim da je ovo prvo.
Sto nidje veze? Koje je tvoje ocekivanje za VW znak , i kako bi trebalo to da se radi? Jel ima pisano pravilo kako se mapa VW znak salji jbg pa da naucim

Citat: Somikaa poslato Februar 04, 2020, 23:49:12 POSLE PODNE
hvl
Sto nidje veze? Koje je tvoje ocekivanje za VW znak , i kako bi trebalo to da se radi? Jel ima pisano pravilo kako se mapa VW znak salji jbg pa da naucim

Realno true, meni se ovo svidja... ne znam sta vam je xd.

Citat: Somikaa poslato Februar 04, 2020, 23:49:12 POSLE PODNE
hvl
Sto nidje veze? Koje je tvoje ocekivanje za VW znak , i kako bi trebalo to da se radi? Jel ima pisano pravilo kako se mapa VW znak salji jbg pa da naucim
Nema pisanog pravila, svatko radi kako mu se sviđa a o ukusima se ne može raspravljati. Po meni nepotreban ovaj toranj jer je loše određena tekstura na njemu a između ostalog nismo u Liverpoolu. Dalje, ova stabla bez veze nabacana samo ostavljaju dojam neurednosti. Znak je ok tu se nema šta raspravljati. Nemoj samo kritike shvaćat kao nešto pogrdno jer imaš ti potencijala te zbog toga nemoj pravit jednostavne mape i na brzinu jer takve obicno ne uberu puno pohvala.

Citat: Aaron poslato Februar 05, 2020, 12:43:15 POSLE PODNE
Nema pisanog pravila, svatko radi kako mu se sviđa a o ukusima se ne može raspravljati. Po meni nepotreban ovaj toranj jer je loše određena tekstura na njemu a između ostalog nismo u Liverpoolu. Dalje, ova stabla bez veze nabacana samo ostavljaju dojam neurednosti. Znak je ok tu se nema šta raspravljati. Nemoj samo kritike shvaćat kao nešto pogrdno jer imaš ti potencijala te zbog toga nemoj pravit jednostavne mape i na brzinu jer takve obicno ne uberu puno pohvala.

Tako si mogao napisati odma , prihatam kritike , ali tako sam reagovo jer si napisao da nidje veze