Vraćanje stvari poslije formatiranja diska?

Započeo SanelPandzic, Januar 06, 2020, 10:40:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav, imo sam virus u disku i moram sam uradit sistem i formatirat cijeli disk, na tom disku sam imo neke vazne stvari, vidio sam da postoji program s kojim mogu da vratim fajlove kaki su bili to jest Restore File, virus je bio neki da mi je na svakom fajlu pisalo .seek, tako nesto, pa da li postoji program s kojim mogu vratiti fajlove obrisane s tog diska?

Pa sto nisi sacuvao fajlove koji su ti trebali prije formatiranja ::)  ne vjerujem da mozes vratiti fajlove sa formatiranog diska
edit: pogledaj ovo, mozda ti pomogne https://www.easeus.com/datarecoverywizard/recover-formatted-partition.htm
Poslednja Izmena: Januar 06, 2020, 11:06:37 PRE PODNE od androo

koliko je moguce toliko isto i nije

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Ako je disk full formatiran koristeci ntsf,fat32 tj prilikom reinstalacije onda je druze sve pobrisano

Zasto jednostavno nisi potrebne fajlove prebacio na fles?
Na kraju ces se muciti da nadjes nacin i neces uspeti.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Postoji jedna mogucnost koju nisi napravio backup?? kad god ides stavljat novi windows daje ti mogucnost i pita te za backup isto tako uvjek kad stavis novi windows dole na windows traci su ti poruke di ti govori da napravis backup i instaliras antivirus pogledaj na windows.old jednostavno nerazumijem zasto radis formatiranje diska ako nisi bitne stvari spremio logicna stvar neka.. nemozes vratit formatiranje diska to je nemoguce..
Respect ⇒ [.daddy][Galardo][androo][Shomyy][.ɱυɱιƚȥα][6cadilab9]
Citat
The least intelligent people are often the most talkative or noisy.