Vice Project Roleplay

Započeo yeet, Januar 16, 2020, 02:14:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.




Info
Pozdrav svima predstavljam vam Vice Project, osnovan je 2018. godine. Medutim ja (Leʞรa) kupio sam je od vlasnika i sve je u mome vlasnistu. Dakako zelim zavrsit ono sto je on zapoceo. Pa da neduljim neku malu prezentaciju da predstavim.

Informacije
                                                                 


Community Owner > Leʞรa & Svabo
Developer > Leʞรa & (neotkrivamo jos)
Mapper > U potraznji smo
Webpage > Bit ce polako tek poceli :D
Facebook > https://www.facebook.com/vice2018/
Teamspeak > Ceka se hosting
Samp > Ceka se hosting


Vice Project Spawn



Vice Project City Hall




Vice Banka




Ice Box



Burger Shot



Kosac Trave



Trafika



Autoskola




Evo neke trenutne slike sa servera, bit ce updateovano sa vremenom. Podrzite nas!

CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.


Citat: Galardo poslato Januar 16, 2020, 02:15:46 PRE PODNE
fine mapice,sretno  ;)

Fala ti inace to sam ja Kawaki, konacno uspio vratit account ovaj popravio mobitel pa eto :D
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.


CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Simpaticno  8)
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.


Hvala :) ;D
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.




Fine mapice, fin logo. Sretno vam sa serverom.