WINDOWS

Započeo BloOm3R!, Septembar 25, 2010, 12:40:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam jedan problem sa windowsom pod C-disk di inace stavljam windows zadnji put sam stavio sve ispocetka i prikazuju mi se dvije windows datoteke jedna od prosli put i jedna sada...nevjerujem da sam pogrijesio u instaliraciji windowsa al problem se dogodio bili su ostali svi programi pod C-disk i kada palim komp ima da bira windows kao da imam 2 na jednom kompu XD...zanima li me mogu li obrisat onaj zadnji da komp radi dalje bez problema jer mi zauzima 2gige mjesta nije mnogo al...




Uploaded with ImageShack.us

Jao to si sigurno pogrijeÅ¡io u instalaciji jel ti je on napravio Backup windowsa a mozda si ti htio napravit Backup D diska  ja ti predlažem da reinstaliras windowse tj. mozes i pobrisat jednu od tih foldera koji je stari.. i neams Sistem32 folder sto je cudno.

SAVJET: Nemoj si stavaljat tu temu tj nesto sto redi teme jel to ti ubije comp

ma ja to koristim last xp ako si kada cuo...al me zanima mogu li pobrisat da se ne sj*be nesto

Ma samo folder od prvog xp-a obrisi, nisi formatirao disk pa ti je tako ispalo... ja sam tako sa sedmicom na xP pa sam imao windows i windows.old i ovo sam samo obrisao i sve5

shift+delete..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

nevjerujem da bi bilo pametno obrisat jer mi nedopusta a kada ocu unlockat imam listu programa koji se koristi...kao i na sadasnjem tako da bolje da nista neradim