Pocinjem sa skriptanjem

Započeo Zeks, Oktobar 24, 2019, 13:45:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


::)
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton






Tema nije po formularu,al' hajd da ti pomognem na neki nacin dok ti nisu lock temu...
Moze pogledati neke tutorijale na yt od Sad Goat Production i koristi samp wiki.
Evo ti link od YT:KLIK!

Citat: Galardo poslato Oktobar 24, 2019, 14:28:03 POSLE PODNE
Tema nije po formularu,al' hajd da ti pomognem na neki nacin dok ti nisu lock temu...
Moze pogledati neke tutorijale na yt od Sad Goat Production i koristi samp wiki.
Evo ti link od YT:KLIK!
galardo ne diraj mi zeljka. u podrum cu te zatvorit.

Zeljko samo jako imas moju podrsku kao i uvjek, a i moj fb pa cimaj :D


Uči se na tuđim (pravilnim) primjerima, zacrtaj sebi da napraviš neku filterscriptu i uporedo uči sve što ne znaš. Ne može se sve preko noći, ali uvijek je najbolje poći od Hello World-a.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Pocni od obicnog edita imena,poslije samo nadovezuj znanje..Probaj da napravis neku svoju komandu primjer CMD:sethp i tako te pocetne komande,...No malo istrazuj po samp forumima [i domacim i drugim]..Svi su poceli od nule vjeruj
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Moj predlog iako je pogresno ali bar sam ja tako
Skines neki odredjeni mod sa foruma koji ti se svidja i polako ulazis u njega i proucavas i gledas tutorijale po yt-u (SadGoatProduction)

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Imas bruda mnogo razlicitih nacina da pocnes i to su sve navele neke od mojih "kolega", mnoje misljenje jeste malo gledati iz drugih modova dajem primem "mume", imas ovaj sajt i veliku kolicinu drugih, ako ti ide dobro eng pawno jezik ti nece biti problem!

Citat: Galardo poslato Oktobar 24, 2019, 14:28:03 POSLE PODNE
Tema nije po formularu,al' hajd da ti pomognem na neki nacin dok ti nisu lock temu...
Moze pogledati neke tutorijale na yt od Sad Goat Production i koristi samp wiki.
Evo ti link od YT:KLIK!
Beskorisno, samo lose moze "nauciti" :)

Citat: Bašovski poslato Oktobar 24, 2019, 18:01:16 POSLE PODNE
Uči se na tuđim (pravilnim) primjerima, zacrtaj sebi da napraviš neku filterscriptu i uporedo uči sve što ne znaš. Ne može se sve preko noći, ali uvijek je najbolje poći od Hello World-a.
Na primer mojim :P


Poslednja Izmena: Oktobar 26, 2019, 18:35:56 POSLE PODNE od tr1xy

Nemoj mislit da te ubijam u pojam il sta vec, al to ti se ne isplati. Uzmi Cpp, Javu, Python, C#, sta god, deri to.
A ako vec zelis pocet, svakako moras savladat neki programski jezik, jer neces nac tutorijal gdje ti govori ovo je int ovo je petlja ovo je to to to, pisaces bruku koda a neces imat blage veze sta sta znaci, prvo programski jezik koji je Clike (lakse ces se prilagodit al mozes i neki drugi nejse) pa onda pawno, moj ti je savjet i sretno sa radom  ;)