MP3 SYS PROBLEM

Započeo Jackzy, Oktobar 14, 2019, 11:10:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Nema errora niti warninga, jedini problem je to sto kada pustim muziku na mp3, radio recimo peva oko 1 minut i stane, na svim radio stanicama je tako
Dio skripte: /
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): /
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Jacky

imao sam isti problem. koristis li mozda kiwi6 za uploading? ak da probaj zamjenit sa nekim drugim sajtom mozda. ja sam izbacio bio taj sistem samo.

Ne, ne koristim kiwi. Nije muzika koju ja uploadam vec radio stanica tipa balkan dj radio itd.
Jacky

Citat: Jacky_Scaletta poslato Oktobar 14, 2019, 11:23:58 PRE PODNE
Ne, ne koristim kiwi. Nije muzika koju ja uploadam vec radio stanica tipa balkan dj radio itd.
e onda stvarno ne znam. ja sam isto problem imao, znaci napravio sam sistem u arrayu da se dodaje muzika al se uvjek stopirala nakon minute.

Možda bi ti neko pomogao da staviš kod. Da li pozivaš zaustavljanje streama za igrača u nekom dijelu skripte?


bilo je lijepo dok je trajalo.


Pogledao sam i ima stop streama pod OnPlayerSpawn i OnPlayerUpdate.
Jacky

Citat: Jacky_Scaletta poslato Oktobar 14, 2019, 11:10:52 PRE PODNE
Problem(error/warning): Nema errora niti warninga, jedini problem je to sto kada pustim muziku na mp3, radio recimo peva oko 1 minut i stane, na svim radio stanicama je tako
Dio skripte: /
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): /
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Evo ti moj mp3 rade sve , https://pastebin.com/GfMAxzUA

Citat: Jacky_Scaletta poslato Oktobar 17, 2019, 03:00:46 PRE PODNE
Pogledao sam i ima stop streama pod OnPlayerSpawn i OnPlayerUpdate.
A i kod mene isto tako se desava na kucnom radi malo i stane, na gp kad ubacim mod radi stanica ... cccc

OnPlayerUpdate, se poziva oko 80 puta u sekundi tacnije 80 puta dok samo pomeras mis, tkd obrisi StopAudioStream u onplayerupdate,