Hosting

Započeo Maserati', Avgust 31, 2019, 14:21:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Osamu Dazai poslato Septembar 01, 2019, 19:21:53 POSLE PODNE
kgb-hosting.com S R A N J E

Četiri meseca PREMIUM mašine nisu radile a i sada je ping u pm (a ljudi plaćali).
Oni lagali narod da je do SOXa a samo par ljudi zapravo zna istinu (naravno znam, inače ne bih pisao ovo).
Oni su uzeli lošiju mašinu od one koju su imali i počelo je sve jako da puca, valjda hteo Relja da pošiša ovce dok može.
ja sam jedan od ovih koji znaju istinu pa da ispricam...
sve sta cu rec je izvorno od covjeka koji je radio za KGB.
znaci... KGB je odavno trebao biti ugasen, meÄ'utim relja nije zelio da klijenti jaucu kako im je propao server i sl. relja nastavlja sa kgbom (turshija i ostala ekipa osli odavno). evo izazova za sve koji nisu klijenti kgba... probajte kontaktirat support. znaci, jebena 5 mjeseca ja vec pokusavam (vec sam odustao actuallay) kontaktirat support da mi daju resellera. u 5 mjeseci poslao sam 3 maila na info@kgb, 2 na turshija@kgb, 3 na relja@kgb i 1 na zlaja@kgb. probao sam otvorit tiket, probao sam kontaktirat na FB al ko da su u zemlju propali. sta se tice masine to iskreno nisam nesto ispititvao al predpostavljam da je tocno ovo da im nisu radile. dve i dvanejste KGB je vodio najpoznatije servere na gametracker.rs-u. danas su predpostavljam svi klijenti presli na e-Trail zbog kvalitete. i da napomenem, KGB trenutno hosta oko 100 servera (jos i manje) sto je jako lose za takvu jednu firmu koja je bila uspjesna prije.

p.s. ako netko ima nacin za kintaktirat kgb neka kaze bio bih zahvalan xD