Pomoc

Započeo Cappone8989, Avgust 05, 2019, 19:28:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Izvinite ako sam pogrešio podforum
Vidite,Ja kada ocu samp da igram , nema mi servera msm sve igraci 0/0 ping 0
a kada upalim VPN izbace mi srw normalno i mogu igrati ali bez VPN-A ne mogu zašto??
Ako treba promenit ip adresu nek mi neko kaže kako xD

Znaci na bilo kojim igricama gde imaju Serveri dok ne upalim VPN nece

Jel možeÅ¡ da uÄ'eÅ¡ na server il jok?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 06, 2019, 08:26:29 PRE PODNE
Jel možeÅ¡ da uÄ'eÅ¡ na server il jok?
Pa vidi kada mi nije VPN ukljucen odem na samp i gde imaju srw
Piše mi da je Player 0/0 ping 0 sve 0 na svim srw-ima i kada htednem uci piše Retrying connect to server kako vec
kada ukljucim VPN , radi sve normalno prikazuje playere i to

Restart ruter pa probaj ako nisi vec
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram


pokusaj resetat ruter. moguce je da si nesto cackao na admin papaneli rutera pa se to desilo.
ovo ce zvucati perverzno al ok xd...
da ga resetas (bar je tako u mome slucaju) uzmi stapic tj cackalicu ili nesto tanko i gurni ga ruteru od pozadi (nije trebalo ovako zvucat :D). znaci, imat ces jednu malu rupicu i u nju gurnes pa cekas 20-tak sekundi. samo pazi, ako nemas papire od rutera sa default lozinkom nemoj to radit.
ako ne nadjes drugo rijesenje eto postupak za reset.

Citat: mmlinaric poslato Avgust 06, 2019, 21:43:48 POSLE PODNE
pokusaj resetat ruter. moguce je da si nesto cackao na admin papaneli rutera pa se to desilo.
ovo ce zvucati perverzno al ok xd...
da ga resetas (bar je tako u mome slucaju) uzmi stapic tj cackalicu ili nesto tanko i gurni ga ruteru od pozadi (nije trebalo ovako zvucat :D). znaci, imat ces jednu malu rupicu i u nju gurnes pa cekas 20-tak sekundi. samo pazi, ako nemas papire od rutera sa default lozinkom nemoj to radit.
ako ne nadjes drugo rijesenje eto postupak za reset.
što "gurat" išta kad ima dugme iza za reset LOL :))

Citat: Eldorado Eldoradovic poslato Avgust 06, 2019, 23:00:22 POSLE PODNE
što "gurat" išta kad ima dugme iza za reset LOL :))
Kod nekih modema dugme je postavljeno u tu "rupu".
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



koji ti je ruter? mozes li uci na IP adresu (Default Gateway), probaj 192.168.0.1 ili 192.168.1.1 ako ne pogledaj ostale preko ipconfig ispisat ce ti Default Gateway.
I kad udjes na IP adresu tu ulogiras se udjes u postavke rutera i imaÅ¡ kategoriju Maintenance i pod tome imaÅ¡ SysRestart/ System Restart i imaÅ¡ opciju: Factory Default Settings, i mislim da bi radilo tako da ga resetiraÅ¡ na tvorničke postavke da ne diras ruter fizički ( moj prijedlog ali  prvo pogledaj u vezi svog rutera kako to ide ukucas na internetu ime rutera i pogledas za facory default settings da budes siguran kako ide to da ne zeznes opet sta,ali mozes i tako kao sto su ti rekli iznad mog posta). Ako ti je radio prije sa-mp to uradi. A i naravno isprobaj preko drugog kompa/laptopa vidi radi li na njemu sa-mp bez VPNa ako bude radio onda je do tvog kompjutera nesto si tu postavke dirao. Jednom davno mi se desilo tako da nije radio SA-MP tj serveri a Internet radio mislim stranice itd samo ne SA-MP s tim da sam ja bio tada testirao dirao nesto u vezi toga (postavki) pa sam znao do cega je odmah i odmah rijesio. Nadam se da sam pomogao :D
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2019, 03:24:52 PRE PODNE od youngdeal
69

Citat: youngdeal poslato Avgust 07, 2019, 03:23:12 PRE PODNE
koji ti je ruter? mozes li uci na IP adresu (Default Gateway), probaj 192.168.0.1 ili 192.168.1.1 ako ne pogledaj ostale preko ipconfig ispisat ce ti Default Gateway.
I kad udjes na IP adresu tu ulogiras se udjes u postavke rutera i imaÅ¡ kategoriju Maintenance i pod tome imaÅ¡ SysRestart/ System Restart i imaÅ¡ opciju: Factory Default Settings, i mislim da bi radilo tako da ga resetiraÅ¡ na tvorničke postavke da ne diras ruter fizički ( moj prijedlog ali  prvo pogledaj u vezi svog rutera kako to ide ukucas na internetu ime rutera i pogledas za facory default settings da budes siguran kako ide to da ne zeznes opet sta,ali mozes i tako kao sto su ti rekli iznad mog posta). Ako ti je radio prije sa-mp to uradi. A i naravno isprobaj preko drugog kompa/laptopa vidi radi li na njemu sa-mp bez VPNa ako bude radio onda je do tvog kompjutera nesto si tu postavke dirao. Jednom davno mi se desilo tako da nije radio SA-MP tj serveri a Internet radio mislim stranice itd samo ne SA-MP s tim da sam ja bio tada testirao dirao nesto u vezi toga (postavki) pa sam znao do cega je odmah i odmah rijesio. Nadam se da sam pomogao :D
Radi ;) kasnim malo xD
Lock