[PITANJE/POMOC]TEXTBOX

Započeo BloOm3R!, Septembar 24, 2010, 13:25:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako da napravim ovakav tekst da bude u boxovima za bizove kuce i za ostale stvari kao tutorial...i da bude na kojem mjestu ocu...

http://img833.imageshack.us/gal.php?g=samp000xj.png

Posto znam da ti niko nece odgovoriti evo ja cu ti sad samo da testam da vidim jer mi jos radi... :)

Nenznam da li radi ovo sam nasao http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=153165&highlight=Text+Box
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2010, 13:55:28 POSLE PODNE od David Skrbic

dobro je ovo al nisam tako mislio

evo koji mi se error pojavi xD...kada stavljam ovo za kuce

CitatShadInfoBoxForPlayer(string, "~g~SALE~n~~w~%s~n~$%d~n~%d Level~n~~y~(/buyhouse)",HouseInfo[h][hDiscription],HouseInfo[h][hValue],HouseInfo[h][hLevel]);

CitatC:\Users\Administrator.LASTXP\Desktop\CMRP\gamemodes\cm-rp.pwn(2198) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Administrator.LASTXP\Desktop\CMRP\gamemodes\cm-rp.pwn(41965) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


i ako ima moze neko pojasnjenje kako napravit bez toga exit da ukucam da se makne jednostavno da negdje dodam samo da se poslije makne...


cristiane


pa tu xD



CitatShadInfoBoxForPlayer(string, "~g~SALE~n~~w~%s~n~$%d~n~%d Level~n~~y~(/buyhouse)",HouseInfo[h][hDiscription],HouseInfo[h][hValue],HouseInfo[h][hLevel]);




Zasto meni sad kad stavim i #include <shad> izbaci ovaj error
13) : fatal error 100: cannot read from file: "shad"

kao prvo treba ici u pawno--->prkrenut pawn.exe i onda ici compile...

Jer trebam to da napisem #include <shad> ako ne kako sad ja kad hocu da kreiram neki tekst kako da stavim?

cristiane

Citat: Bloomer poslato Septembar 24, 2010, 17:07:51 POSLE PODNE
pa tu xD



CitatShadInfoBoxForPlayer(string, "~g~SALE~n~~w~%s~n~$%d~n~%d Level~n~~y~(/buyhouse)",HouseInfo[h][hDiscription],HouseInfo[h][hValue],HouseInfo[h][hLevel]);

Ne poklapa ti se nesto,fali ti jedan argument,neda mi se tvoj problem ovako rjesiti da pogledam cjelu skriptu  rjesio bi...

Citat: David Skrbic poslato Septembar 24, 2010, 17:11:33 POSLE PODNE
Zasto meni sad kad stavim i #include <shad> izbaci ovaj error
13) : fatal error 100: cannot read from file: "shad"

Pa  ocigledno da ti nemoze ocitati moras ubaciti u pawno-include pa u skriptu dodati #include <shad>,,..





nis ti neces gledat cijelu scriptu ako neces pomoc nemoras...

pa napravis kada je PlayerToPoint(daljina,x,y,z) i ispod toga dodas da mu se pokaze tekst akda je tu




ZicMortal

Citat: Bloomer poslato Septembar 24, 2010, 17:07:51 POSLE PODNE
pa tu xD



CitatShadInfoBoxForPlayer(string, "~g~SALE~n~~w~%s~n~$%d~n~%d Level~n~~y~(/buyhouse)",HouseInfo[h][hDiscription],HouseInfo[h][hValue],HouseInfo[h][hLevel]);





Jesi kad cuo za string?

CitatJesi kad cuo za string?

nisam previse cuo za taj string niti neznam koju funkciju ima...i mozete mi rec gdje je greska u mojem redku da ima error