Problem oko mysql

Započeo Johnnnnnnny c(:, Jul 14, 2019, 09:28:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): error
Deo skripte: [ pawn ]ako treba dacu mada ne treba ja msm[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [plugins/mysql] error #1146 while executing query "SELECT * FROM `users` WHERE `Name` = 'Asddsa' LIMIT 1": Table 'srv_1085640_4Q5.users' doesn't exists
I posle ovoga nece ni login ni register niti ista da ocita..
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //

Na kucnom mi radi sve fino, ali kad ubacim na host, izbacuje da nema te table, mozak mi je stao vise ne znam sta moze biti problem..

pa tabela "srv_1085640_4Q5.users" ne postoji

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Jul 14, 2019, 11:43:56 PRE PODNE
pa tabela "srv_1085640_4Q5.users" ne postoji
znm druze ali ne mozes stavljati velika slova u db i tbl.. A ovde ima veliko Q, neki su mi rekli da rename svaku tbl veliko pocetno slovo jer nece na linuxu ocitati ako je malim slovima..

Citat: StateBrigaAsddsa poslato Jul 14, 2019, 11:47:43 PRE PODNE
znm druze ali ne mozes stavljati velika slova u db i tbl.. A ovde ima veliko Q, neki su mi rekli da rename svaku tbl veliko pocetno slovo jer nece na linuxu ocitati ako je malim slovima..
ko je taj mozak sto ti to rekao :'(

Citat: Terza Lazarevic poslato Jul 14, 2019, 12:33:50 POSLE PODNE
ko je taj mozak sto ti to rekao :'(
nzm sad zab sam mu nick, a nzm ni ovo kako da resim..

napravi tablu users u phpmyadmin , vidi u skripti koje su ti strukture i podesi ih, ako ne znas kako javi se u inbox rijesit cu ti preko teamviewera

Citat: Riv3R4 poslato Jul 14, 2019, 13:06:26 POSLE PODNE
napravi tablu users u phpmyadmin , vidi u skripti koje su ti strukture i podesi ih, ako ne znas kako javi se u inbox rijesit cu ti preko teamviewera
jesam, ima fino sve kako treba, tri table (users, ban, i chatlog), na kucnom radi sve fino perfektno brate, al na hostu nmp

Citat: StateBrigaAsddsa poslato Jul 14, 2019, 13:34:25 POSLE PODNE
jesam, ima fino sve kako treba, tri table (users, ban, i chatlog), na kucnom radi sve fino perfektno brate, al na hostu nmp
Mora raditi i na hostu kako treba ako su ti podaci hosta tacni i ako si prebacio table i na host kako spada, posalji sliku tabli sa hosta