Sistem droge !

Započeo sparrowww.aMx, Jun 02, 2019, 21:04:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


rasta simulator 2k19

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: Zile42O poslato Jun 02, 2019, 23:27:36 POSLE PODNE
Upravu je, pre toga (Roota) sam ja to odradio evo jedan screenshot od skoro sto sam nasao :D
http://prntscr.com/nwqp39

Samo realno tu na toj tvojoj slici jedina zajednička stvar sa root-ovim sistemom jeste Diler koji postoji na malih milion sistema droge, ne vidim nigdje saksiju, tu je prikazan proces motanja i taj actor predpostavljam da je diler, dakle možda i jesi uradio svoj sistem prije Roota al' nigdje ni sličan nisam vidio Rootovom i niti jedan način da bi moglo ispasti kopiranje.

btw: ako je to proces motanja veoma lijepo izgleda.
Poslednja Izmena: Jun 07, 2019, 15:10:35 POSLE PODNE od Slade

Citat: Slade poslato Jun 07, 2019, 15:07:21 POSLE PODNE
Samo realno tu na toj tvojoj slici jedina zajednička stvar sa root-ovim sistemom jeste Diler koji postoji na malih milion sistema droge, ne vidim nigdje saksiju, tu je prikazan proces motanja i taj actor predpostavljam da je diler, dakle možda i jesi uradio svoj sistem prije Roota al' nigdje ni sličan nisam vidio Rootovom i realno dečko radi unikatno.

btw: ako je to proces motanja veoma lijepo izgleda.
Ne to nije actor, niti diler, lik treba da ostavi credits Rootu, ne meni, komentarisem ovo jer mi je root prijatelj s kojim sam bas pricao davno o ovom systemu, te sam pre njega odradio taj i ovde sam postavio cisto da vidite kako treba da izgleda sistem a ne da samo prevede a ne ostavi credits, nzm da li sam nesto lose rekao?

Citat: amfetaminnn poslato Jun 02, 2019, 23:13:11 POSLE PODNE
Konacno i ovo da docekammmm!! Sine iskopirao si sistem, ovo je odradio zile42O Zentorno. Znaci kopija buraz cista, ne znam sta da ti kazem sem da kopiras
Citat: (っâ—"â—¡â—")っ ♥ bunta ♥ poslato Jun 02, 2019, 23:24:36 POSLE PODNE
Bodeš li se ti bratanče?
Citat: Zile42O poslato Jun 02, 2019, 23:27:36 POSLE PODNE
Upravu je, pre toga (Roota) sam ja to odradio evo jedan screenshot od skoro sto sam nasao :D
http://prntscr.com/nwqp39

Možda si se loše izrazio, rekao si Upravu je, pre toga (Roota) sam ja to odradio
Što ispada da prvi lik tvrdi da je tvoj sistem kopirao, drugi odgovor govori kako nije, nego je jednostavno preveo samo Rootcausov, i na to sve pročitaj svoj odgovor, samo te ispravljam, odnosno kažem možda si se loše izrazio jer sam čitao redom odgovore i to sam shvatio iz konteksta.

Citat: Zile42O poslato Jun 07, 2019, 15:11:56 POSLE PODNE
komentarisem ovo jer mi je root prijatelj s kojim sam bas pricao davno o ovom systemu, te sam pre njega odradio taj i ovde sam postavio cisto da vidite kako treba da izgleda sistem a ne da samo prevede a ne ostavi credits

Trebao si tako odmah napisat, da si odradio sistem prije njega i sa njim pričao o njegovom, ne da je onaj prvi lik što je napisao da je ukrao tvoj sistemu upravu.

Sve najbolje, nemoj mislit da imam neÅ¡to protiv haha  8)
Poslednja Izmena: Jun 07, 2019, 15:17:21 POSLE PODNE od Slade

Citat: Slade poslato Jun 07, 2019, 15:16:19 POSLE PODNE
Možda si se loše izrazio, rekao si Upravu je, pre toga (Roota) sam ja to odradio
Što ispada da prvi lik tvrdi da je tvoj sistem kopirao, drugi odgovor govori kako nije, nego je jednostavno preveo samo Rootcausov, i na to sve pročitaj svoj odgovor, samo te ispravljam, odnosno kažem možda si se loše izrazio jer sam čitao redom odgovore i to sam shvatio iz konteksta.

Trebao si tako odma napisat :p

Sve najbolje, nemoj mislit da imam neÅ¡to protiv haha  8)
Ma np druze, nisam ostavio druge ss jer je to godina 2014 ili 15 ne secam se davno je svakako kad sam radio, imam isti princip sem sto je sadjenje jako realisticnije(A to je ovaj decko (prvi post) video na mom serveru), pa sam samo postavio ovaj ss sto sam slao prijatelju skoro.
Uzivaj mi burazeru