Kako napraviti Gradient slova za dialog u sampu?

Započeo BitchLasagnazz, Jul 06, 2019, 13:15:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

GRADIJENT TEKST FOR DIJALOGZ BAJ MARSHAL NEWTON

Trazio sam po forumu gde da objavim korisni program za sve koji gotive da im skripta izgleda drugacije ali nisam uspeo naci adekvatno mesto pa sam se odlucio da napravim kratak tutorial i da pojasnim kako funkcionise ovaj sjajan programcic koji dosadni tekst pretvara u zabavan!

Pre svega zelim da napomenem da za ovaj program morate imati sve microsoft visual studio dll-ove i da bez njih ovaj program nece raditi, sve dll-ove koji vam nedostaju mozete da pronadjete na sajtu
www.dll-files.com

Iterfejs programa je prilicno jednostavan, ali je problem vas balkanaca taj sto ne znate bas ruski jezik, a program je na ruskom, tako da cu vam sve moguce detalje ovog programa prevesti kako biste se lakse snasli.

(( Interfejs faking programa))



Kao sto na slici vidite postoje tri polja za unos i cetvrti za krajnji rezultat. Dakle:

1. U prvo polje treba upisati vas tekst, u mom slucaju  HELOU AJM GRADIJENT JU KEN JUZ MI IN FAKIN SANP DIJALOGZ.
2. U redu ispod se nalaze dva polja to jest izbornici za boje. kako bih vam olaksao ostavljam prigodni sajt koji ce vam pomoci da skontate boje ili napravite potpuno novu mesavinu https://uigradients.com
3. Kada unesete kolicnik boje tada pritisnete trece dugme, ono se nalazi ispod применяÑ,ÑŒ - izabrati
4. Ukoliko ste kliknuli na dugme применяÑ,ÑŒ primeticete veoma zabavne kodove koji su se pojavili u zadnjem polju, to iskopirate i prebacite u  vasu kancerogenu skriptu punu bugova!


((KRAJNJI REZULTAT BE LIKE))

DOWNLOAD LINK: https://yadi.sk/d/9e3ukeNAj1Elag

Napominjem: ovo je zabavno ali morate znati da ce vam se desiti da ponekad dialog ne izbaci ceo teks zbog stringa, tako da ukoliko ovo koristite preporucujem da stavite string na  14782 jer to je potpuno optimizovano!
Poslednja Izmena: Jul 06, 2019, 14:49:11 POSLE PODNE od Vasic
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Citat: Riv3R4 poslato Jul 06, 2019, 13:24:19 POSLE PODNE
Gdje si stranac :]

inace bit ce korisno gg

Rus sam.
Poslednja Izmena: Jul 06, 2019, 14:49:32 POSLE PODNE od Vasic
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Nemojte da korisite ovo, krade vam skriptu. xD
Poslednja Izmena: Jul 06, 2019, 14:52:18 POSLE PODNE od Vasic

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: (っâ—"â—¡â—")っ ♥ bunta ♥ poslato Jul 06, 2019, 13:29:05 POSLE PODNE
Nemojte da korisite ovo, krade vam skriptu. xD


Ты один дурак ♥
Poslednja Izmena: Jul 06, 2019, 14:52:36 POSLE PODNE od Vasic
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Ð'се, чÑ,о вам нужно было сделаÑ,ÑŒ, эÑ,о следоваÑ,ÑŒ черÑ,ову поезду CJ. <3

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: (っâ—"â—¡â—")っ ♥ bunta ♥ poslato Jul 06, 2019, 13:35:06 POSLE PODNE
Ð'се, чÑ,о вам нужно было сделаÑ,ÑŒ, эÑ,о следоваÑ,ÑŒ черÑ,ову поезду CJ. <3


AÑ... дерьмо здесь мы идем снова
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: 𝗯𝗹𝗲𝗮𝗰𝗵 poslato Jul 06, 2019, 13:24:58 POSLE PODNE
Rus sam.


ZABORAVIO SAM DATI DOWNLOAD LINK PA MOLIM MODERATORA DA NAKNADNO UBACI LINK

ubaceno
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





CitatNapominjem: ovo je zabavno ali morate znati da ce vam se desiti da ponekad dialog ne izbaci ceo teks zbog stringa, tako da ukoliko ovo koristite preporucujem da stavite string na  14782 jer to je potpuno optimizovano!

Ne znam kako si dosao do ovoga broja 14782 to prije svega nije optimizirano, te je van limita, ti mozes imati string koliki zelis, ali dialog nece prikazati vise od 4096, stoga maximalan limit dialoga je 4096 karaktera, naravno tu su ukljucene i boje, ovdje vjerovatno imas boju posle svakog znaka sto bi znacilo da ce se relativno brzo popuniti limit sa malo vecim textom
Poslednja Izmena: Jul 09, 2019, 07:47:41 PRE PODNE od Ino42O
Software Developer

Citat: Ino42O poslato Jul 09, 2019, 07:46:18 PRE PODNE
Ne znam kako si dosao do ovoga broja 14782 to prije svega nije optimizirano, te je van limita, ti mozes imati string koliki zelis, ali dialog nece prikazati vise od 4096, stoga maximalan limit dialoga je 4096 karaktera, naravno tu su ukljucene i boje, ovdje vjerovatno imas boju posle svakog znaka sto bi znacilo da ce se relativno brzo popuniti limit sa malo vecim textom
Ma zajebava se :D
Facebook - Klik