Spajanje dva monitora + GTA

Započeo Paul Castellano, Novembar 11, 2018, 18:15:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav

Imam spojen dodatni monitor na laptop.Sad me zanima mogu li(i na koji način) imati na jednom upaljen GTA a na drugom raditi neke druge stvari.Sada kada spojim funkcionira sve,ali čim kliknem na ovaj drugi ekran(Gdje nije pokrenut GTA) odmah mi se spušta prozor od GTA..Tako da nikako ne mogu na jednom imati GTA a na drugom raditi nešto drugo.

Pa me zanima postoji li ikakvo riješenje.Hvala unaprijed,

Imas mod da pokrenes gta u windowed modu pa ond tako mozes da koristis nes drugo dok si ingame

Ja isto koristim multi monitore, 3 u ovom slucaju, imam isti `problem`, do duse nisam nikada ni pokusao to srediti, nije mi smetalo, i nisam siguran da li moze igra renderati dok fokus nije na njoj, u tom se slucaju spusti window ili zamrzne slika u igri, mozda postoje nekakvi hackovi tipa ovoga (https://www.displayfusion.com/), nisam pokusavao, ali ako imas vremena malo istrazi i isprobaj taj software, ako bude funkcioniralo javi :)
Software Developer

Jesi nastimao i "Screen Resolution" opciju "Extend these displays" Ako jesi imat ces opciju kada udes u samp i kliknes konekt izace prozor da odaberes koji ces monitor ili od laptopa ;)
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram

Citat: Karburator poslato Novembar 11, 2018, 18:18:58 POSLE PODNE
Imas mod da pokrenes gta u windowed modu pa ond tako mozes da koristis nes drugo dok si ingame

Evo uspio sam to,to mi donekle koristi ali džaba kad ako zelim prebaciti na drugi dektop moram kliknuti ESC na sampu da bi mogao prebaciti.

Pa me zanima ima li sada ikakav način da GTA radi(tj da ne idem ESC) a da ja radim nešto na drugom ekranu.
Tj nemam mogućnost prebaciti "miš" na drugi ekran dok ne idem ESC.

Hvala

Citat: Paul Castellano poslato Novembar 14, 2018, 15:15:55 POSLE PODNE
Evo uspio sam to,to mi donekle koristi ali džaba kad ako zelim prebaciti na drugi dektop moram kliknuti ESC na sampu da bi mogao prebaciti.

Pa me zanima ima li sada ikakav način da GTA radi(tj da ne idem ESC) a da ja radim nešto na drugom ekranu.
Tj nemam mogućnost prebaciti "miš" na drugi ekran dok ne idem ESC.

Hvala
Otvoris chat i mozes takodje radit nes drugo a nes bit afk